Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyi kalória? (és még...

Ez mennyi kalória? (és még egy extra kérdés)

Figyelt kérdés

reggeli

tejes kávé 2,5 dl + egy falat kalács(kb 5gramm)

uzsonna

1 negyed májas zsömle

ebéd

3/4 tányér borsófőzelék + 1 tükör tojás

vacsora

1 szelet almás pite féleség, de egy kicsi szelet kb 10-20 gramm



és még annyi, hogy ha 15 centi felesleg van a derekamon akkor még 15 kilótol kell megszabadulnom?? Csak azért, mert a csípőmön és a mellemnél + 2 centi van. hogy tudok onnan 15öt a többiből pedig 2 centit? előre is köszi


2010. dec. 23. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Nem kell ennyire túlhúzni, mert amíg ilyen csupa cukor, csupa zsír, sz@r szénhidrát tartalmú kajákat eszel, fehérjét meg nem, addig úgysem fogysz le!!!


Kalács, májas zsömle, tej, almás pite????

Tanulj meg táplálkozni...

2010. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, de nem ezt kérdezted, szal válaszolva:

1 dl tej 60 kcal -> 2,5 dl tej 150 kcal. Kávé alapból 0 kcal. Ha tettél a kávéba cukrot, az +ba jön még. kalács egy falat -> kb. 50 kcal.

Uzsi: 1 zsömle 150 kcal -> 1/4 zsömle 35-40 kcal körül van. Májkrém nem tom mennyi lehet kb. 100 kcal attól függ vastagon kented-e.

Borsófőzelék volt cukrozva? És fehér lisztes habarással volt gondolom... kb. olyan 300-400 kcal lehetett. 1 sima tojás 70 kcal + olaj, amiben kisütöd kb. 100-150 kcal.

almás pite: 150-200 kcal attól függ milyen vastag a tészta & mennyi alma cukor van benne.


és még annyi, hogy ha 15 centi felesleg van a derekamon akkor még 15 kilótol kell megszabadulnom?? -> ez nem igaz! Többféle típusú elhízás van: alma és körte. Az alma a hasára hízik, a körte nem a hasára. Attól függ neked hol van több felesleged.

2010. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mivel nem élek egyedül csak azt tudom enni amit főznek. nem állunk olyan jól, hogy külön főzőcskézzek. azt viszont kihagytam, hogy 1:30 órát sportoltam mivel tisztában vagyok azzal, hogy ezek mind szénhidrátos ételek
2010. dec. 23. 17:41
 4/7 A kérdező kommentje:
a 2 válaszolónak szeretném nagyon megköszönni a válaszát. akkor asszem én alma vagyok, bár eddig azt hittem a lábamra hízom a legtöbbet
2010. dec. 23. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:

2. álaszoló vagyok.

Szívesen :) Hm, próbáld meg azt, hogy ha főznek, akkor pl. több salit kérj, mint rizst. Pl. ebédre van rizs + rántott hús + sali/savanyúság.

Ne kérj rizst, csak salit/savanyút, és a húsról szedd le a rántást (magába szívja az olajat + fehér lisztes is ráaádsul...)

A sütiket kerüld, egyél helyette gyümölcsöt. Nyilvánvalóan ha almáspite van nálatok, akkor azt almából készítitek -> ergó van gyümitek otthon. Na, az almát ne pitében edd meg, hanem nyersen :DD :) így egészségesebb és nincs benne fehér cukor.

Ha pl. zsíradékkal főztök/sütsz, kérd meg hogy neked csinálják kevesebb olajjal/zsírral a tojást, vagy ne süssék olajon, hanem főzzék meg neked a tojást. (így nem tartalmaz + kcalt az olaj miatt)

A kávét kérheted tej nélkül is.

2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, lehgytam, tök jó h mozogtál 1.30 órát :) én tuti kifáradnék...
2010. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az sütit a szomszédtól kaptuk. köszönöm a tanácsokat megfogadom őket. tegnap nem így étkeztem akkor reggelire ettem fehérjét plusz salátát. ebédre halrudacskát salátával vacsorára pedig nem ettem semmit se. de sajna saláta mára már nem volt.
2010. dec. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!