Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet 40 kg-t fogyni?

Lehet 40 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 91 kg. A baj az, hogy hónapok kb. 6 hónap) alatt híztam vagy 10 kg-t.

Előtte is sokat híztam már, de úgy kb. 5 év alatt híztam olyan 10-15.öt.

Nem lassul a folyamat...

És már nagyon el vagyok keseredve!

Én úgy gondolom, hogy nem eszem többet, valószínűleg pedig igen, nem?


2009. jan. 24. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem lassul a folyamat, és szerinted nem eszel többet, vagy csak kis mértékben, akkor orvos. Mégpedig mielőtt. Vérvétel pajzsmirigy ilyesmi. Ne viccelj, ilyne mértékű hízás nem normális, 40 kg hízás fél év alatt nagyon extrém.
2009. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fél év alatt hízott 40kg-t! Na, de nem is ez a lényeg! Sztem is menj orvoshoz, nehogy valami baj legyen.
2009. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válasz:IGEN lehet, persze nem 2 hónap alatt és rengeteg kitartás kell hozzá. Diéta + mozgás!

Barátnőm 11 hónap alatt fogyott 45 kilót, 130 kgról indult. Igaz volt úgy hogy 3 órát aerobikozott minden nap!

2009. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Nem, nem fél éve alatt, kb. 5-6 év alatt, de olyan 20-30 kg-t.

Igazából már nehéz ezt követnem!

Voltam már erre irányuló vérvételen, TSH-n, nem volt gond...

Viszont magas a prolactin nevű hormon a szervezetemben!

Ismeritek, attól lehet hízni?

2009. jan. 24. 21:43
 5/13 A kérdező kommentje:

És szerinted bnőd nem tudna nekem ebben segíteni?

Illetve meg lehetne vele beszélni?

2009. jan. 24. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én is kb 20-25 kiló súlyfelesleggel küzdök szóval már kérdeztem a titkot. Igazából egy nagy csalódáson volt túl, az adta meg neki a löketet.

Diétába kezdett, no cukor, no kenyér, este 6 után semmi kaja, max saláta, édesség kizárt.

Emelett elkezdett aerobikozni(rugalmas a munkahelye) volt hogy délben lement 2 órát aerobikozni + munka utána még 2őt.. minden nap....járt úszni, szaunázni..

Nagyon keményen csinálta de tényleg megvan az eredménye, lassan már -50 kgnál tart.


Ehhez viszont marha nagy kitartás kell sajnos... :(

2009. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem, akkor hatalmas erő és mindent betartani mellette amiről amúgy is tudom, h nem szabadna...

Kár, h csak szóban ilyen egyszerű!!!


Minden esetre köszi, az is lehet hasznos amit írtál!!!


És minden elismerésem a bnődé!!!!!

2009. jan. 24. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az sokat segít, ha fogyinaptárt vezetsz ill. felírod, h melyik nap milyen gyakorlatokat végeztél meddig. Így rendszeresíteni tudod a sportot, és ellenőrizheted magad.
2009. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nincs mit!

Én is nagyon becsülöm, és tudom,hogy nekem is neki kellene állnom, de lusta vagyok és gyakran elcsábulok :(

2009. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Álljunk neki együtt!!!:D

Nekem muszáj lesz, mert ezt a súlyt cipelni! Már nehezen bírom és folyton ver a víz is!


Szóval nagyon gáz!


A fogyinaptár jó ötlet, amúgy is mindent fel szoktam jegyezni!:D


Köszi mindenkinek!

2009. jan. 24. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!