Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a csípőmről a felesleget?

Figyelt kérdés
Máshonnan nem szeretnék fogyni, mert így is csak 46kg vagyok és 160cm magas, ami teljesen jó lenne, de a csípőmön van az összes felesleg, ezért lényegesen kövérebbnek látszom.
2010. dec. 26. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia! nekem is pont ugyanezek az adataim, és nekem is a csípőmön-hasamon van a felesleg, a combom pedig túl vékony, és engem is nagyon idegesít. Azt mondják,ha csak kicsi felesleg van onnan erősítéssel(én azzal próbálkoztam először) nem lehet eltűntetni, csak diétával. Én elég sokat sportolok, és mivel engem emelnek/dobálnak ezért oda kell figyelnem hogy ne hízzak.

Én egész nyáron azt csináltam, hogy reggeltől 12-ig bármit bármennyit ettem, és utána csak gyümölcsöket vagy gabonapelyhet, így estére 100%-ig lemozogtam mindent. tudom hogy nem túl egészséges de ez van. és augusztusban az edzőtáborban azt mondtál, h szépen lement a hasam, de szerintem még mindig van ott fölösleg, de azt sehogysem tudom ledolgozni. szerintem genetika, de azért próbálkozok.

2010. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lefogysz
2010. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A csípőnadrág miatt van. És ott is fog maradni,ha csak nem fogysz...
2010. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A csípőnadrág miatt? Miért? Ha nem 2 mérettel kisebbbet veszek fel, akkor nem buggyan ki a zsír...

Kedves 1. köszönöm a tanácsot, ki fogom próbálni.

2010. dec. 26. 15:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Csípő nadrág? Ezt én se értem. Tornázz, :) és lemegy.
2010. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jah tornazz es lemegy vagy hastacolj nekem az mindig bejon ;) napi 1.30 vagy 1 ora mozgas boven eleg es persze ne egyel edesseget meg gyors kajat
2010. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jah meg cukros uditoket xd
2010. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a csipõmön van a felesleg, és szerintem ott is marad. 163cm vagyok ès 50kiló, 8 leadtam de a csipõm nem sokkal lett kisseb, pedig tornàzok is. Ijen az alakom nincs mit tenni. Te meg ha még többet fogynàl végképp úgy néznél ki mint egy piszka fa, màr èn gebének érzem magam,pedig normàlis a sújom.
2010. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most magyarázzam el mi az a csípőnadrág??? Tudod a csípődön van lent és a hájad pont a nadrág felett helyezkedik el, vagyis ott buggyan ki. Ha ugye nem csípőgatyát használnál, hanem olyat ami egy kicsit fentebb van, akkor nem volna ott a hájad. Ennyi
2010. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
a csipőn a zsirlerakodás foleg azért van mert nem helyesen táplálkozol! egyél sok gyumolcsot meg zoldseget ! meg tornázz és lemegy! nekeem is voltak ijen problémáim de most már nincsenek !
2011. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!