Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet tényleg segít a...

Az almaecet tényleg segít a fogyásban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, hogy segít-e, de elvileg ha étkezés előtt beveszel belőle akkor nem fogod annyira kívánni a kaját szóval étvágycsökkentő, de nem hiszem, hogy hosszú távon segít bár ki tudja
2010. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Allitolag "zsiroldo", de ki tudja. Naponta tobbszori fogyasztasa van ajanlva.
2010. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig használtam (kb 2 éve), egy hétig bírtam. Egy evőkanálnyi almaecetet betettem egy pohár vízbe de olyan íze volt, hogy azt hittem, kidobom a taccsot. :S

Nélküle is sikerült lefogyni szóval.. :)

2010. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az almaecet hasznalata egy kis kanallal, plusz egy kis kanal mez, vizben feloldva. Tobbszor egy nap, "zsiroldasra' es emesztesre. Nem tudom, hogy hasznal e. Ugyanez a keverek javasolt pl koszvenyre is.
2010. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lefogyni a diétától és az edzéstől fogsz. Ha ezeket csinálod, felesleges mellé valamit szedni, mert úgysem annak lesz köszönhető.

Önmagában pedig semmit nem ér (mozgás, helyes táplálkozás nélkül). Úgyhogy felesleges.

Ha már nagyon akarsz szedni valamit, szedjél L-karnitint (1000-2000mg edzés előtt).

2010. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem maga az almaecet fogyaszt, hanem van egy olyan hatása (sajnos nem is mindenkinél jön be), hogy ha ehetnéked, azaz nassolhatnékod támad, megszűnteti. Ha rádjön a sütievési roham, bedobsz egy kiskanállal (nem kell több, ha többet veszel be, csak marni fogja a gyomrodat), vízben feloldva és reménykedsz, hogy hat.

Nekem bevált, de ismerek olyat, akinél nem, embere válogatja.

Egy biztos: magában nem fogyaszt, és hülyeség koplaláshoz használni.

2010. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Annó lusta voltam tornázni, és ittam, de fájt tőle gyomrom, rossz az íze, haszna nem volt, pedig 2 üveggel fogyasztottam el belőle. Aztán rászántam magam a tornára, és rövid időn belül sikerült lefogyni.
2010. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!