Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecet segített a fogyásban?

Almaecet segített a fogyásban?

Figyelt kérdés
Mennyit ittál belőle és mennyi ideig?hány kilótól szabadultál meg?Mellette tornáztál,diéta stb?
2011. ápr. 29. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nincs étrended illetve megfelelő mozgás érdemben úgysem fogsz fogyni. amúgy salátához ahogy jólesik!
2011. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Napi fél korty, mellette azt eszel, amit akarsz, sült krumpli, torták, sültek, lényeg, hogy dupla adag legyen mindenből! Közben csak feküdni kell az ágyon és emelgetni a távirányítót. Ha ennél többet mozognál, csak lassítanád a fogyást.
2011. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nem vagyok szakértő, de az almaecet nem hangzik túl egészségesen a gyomor szempontjából.

Szerintem próbáld ki a zöldteákat (rendes teafüvet, nem filterest, és ízesítés nélkül), nekem az nagyon bejön, és egyéb jó hatásai mellett a zsírégetést is serkenti.

De persze zabálás és tespedés mellett nem hinném, hogy csodák történnek tőle. :)

2011. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tavaly elkezdtem inni, előtte utána olvastam és mivel sok helyen írtak róla pozitívat, így hittem benne.

Még azt is olvastam több helyen, hogy LÚGOSÍT :O


Visszagondolva nagy hülye voltam...


Az első 1-2 héten javított az emésztésemen (reggelente ittam 1 evőkanállal 2-3 deci vízbe, még az ízével sem volt bajom), aztán egyre savasabb lett a gyomrom.

A 3. hét végén már a torkomban éreztem a maró, savas érzést, ami ugye reflux gyanús tünet...Ennek leküzdésére folyamatosan rágcsáltam valamit (pékárut, ropit, stb), ami elnyomja a savat.


Szóval még az is lehet, hogy híztam tőle picit, nem tudom, nem mertem magam megmérni :D


Idén újra diétázok csak már almaecet nélkül plusz aerobic és biciklizés. Eddig -8kg :)

2011. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó

kalandos életút, arany lennél ha megosztanád néhány(1000) rászorulóval

2011. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy a "Titkot" ! :))
2011. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Off.

Próbálom én megosztani, de lehurrognak, ahogy azt az "Elmentek otthonról?" c. kérdésnél már kifejtettem (:

2011. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem tudtam, hogy te írtad.
2011. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ehhh ehhh... írtam pár tippet fogyókúrás topicban, 89%-ról kicsit visszahúztak az értetlenebbek :D
2011. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Salátára való, úgy finom. Anyósom elkezdte a kúrát, mellette feküdt egész nap, és semmit nem változtatott az étrendjén. Nnnna...sok lett a sava, nem fogyott semmit, ráadásul az izületei is begyulladtak plusszpoénként. A végén nem tudott lábraállni.
2011. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!