Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Level diéta? Tudom, hogy már...

Level diéta? Tudom, hogy már volt, de a többi lent.

Figyelt kérdés
174 centi vagyok, 15 éves, 70 kg, és lány. Úgy érzem kicsit elengedtem magam mióta nem sportolok, és ma elkezdtem ezt a level diétát. Aki csinálta már, mennyire hatásos? Csak mert én jól laktam az étkezéseknél rendesen, inkább az zavar, hogy pl nem eszek csokit, amit megszoktam, meg nem akkor és azt eszek, amit akarok, és azért elég nagyoknak tűntek azok az adagok, mikor két paradicsom, két tojás, stb... Konkrétan ez a diéta miről szól? Mert a szétválasztó arról, hogy lehet enni bármennyit, de csak amit az aznapi szabály enged.. Itt min múlik? Elég egyoldalúnak tűnik.. És ha most mindenhol husis vagyok, azaz karomon, hátamon, főként hasamon, derekamon, akkor azt hogy fogom észrevenni, hogy változik? Oké, hogy kilók mennek le elvileg, de mennyire lesz látványos? És nálam ugyanúgy várható a fogyás, hogy csak pár kilót szeretnék fogyni, mint annál, aki negyvenet, ötvenet?! Köszönöm :)
2010. dec. 27. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
inkább sportolj újra és hagyd az ilyen éhezéses szarokat
2010. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

A level lényege az,hogy drasztikusan csökkenti a fehérjét,amitől összébb megy az izomtérfogat ezért csökken a testsúly.Testzsír leadni csak minimálisat lehet vele,szinte semmit.

Teljesen fölöslegesen adnál egy sokkot a testednek.

Na most,ha a diétában szinte alig szerepel fehérje,akkor elkerülhetetlen a yoyo effektus.

Egy jól felépített diéta,ami garantáltan csökkenti a testzsírt nagyjából így néz ki.

[link]

Nézd meg a fehérje és a szénhidrát arányát és hasonlítsd össze a levelével!

2010. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most nincs úgy alkalmam sportolni, de azért van fehérje benne, napi 2-3 tojás, stb.. Meg csak 6 napig szeretném csinálni, nem akarom újra kezdeni, szóval így azért csak nem b*szom úgy el, mint mondjuk ha 90 napig csinálnám..
2010. dec. 28. 18:35
 4/12 A kérdező kommentje:
És baj-e, hogyha egy egy étkezést kihagyok? Pl. 11kor kelek fel, és már nem akarok reggelizni?
2010. dec. 28. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég:D!"van benne fehérje,2-3db tojás":DDDD

1db tojás fehérjetartalma kb 3-5gramm=9-15gramm.Ha 70 kiló vagy,akkor a minimum napi fehérjebevitel 70gramm kellene,hogy legyen,de inkább olyan 100gramm lenne az ideális.

Egy diéta meg minimum 2 hónapos,1 héttel nem sokra mész.

2010. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Többre, mintha a seggemet mereszteném egész nap.. Egyébként mozogni mozgok, csak nem olyan intenzitással, és nem annyit..
2010. dec. 30. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
hasmenés, nagyon durván, és visszajön minden, amit ledatál...
2010. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
? a hasmenéstől pont nem.. egyébként nem úgy tervezem, hogy fogyok, aztán nekiesek zabálni mindent...
2010. dec. 31. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:

a LEVEL diétától hasmenésed lesz, és amint abbahagyod, visszaáll a rendes anyagcsere, visszajön minden

így értettem

2011. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem volt hasmenésem, sőőt. örültem, ha két naponta sikerült wczzek.
2011. jan. 3. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!