Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Level diéta? Tudom, hogy már...

Level diéta? Tudom, hogy már volt, de a többi lent.

Figyelt kérdés
174 centi vagyok, 15 éves, 70 kg, és lány. Úgy érzem kicsit elengedtem magam mióta nem sportolok, és ma elkezdtem ezt a level diétát. Aki csinálta már, mennyire hatásos? Csak mert én jól laktam az étkezéseknél rendesen, inkább az zavar, hogy pl nem eszek csokit, amit megszoktam, meg nem akkor és azt eszek, amit akarok, és azért elég nagyoknak tűntek azok az adagok, mikor két paradicsom, két tojás, stb... Konkrétan ez a diéta miről szól? Mert a szétválasztó arról, hogy lehet enni bármennyit, de csak amit az aznapi szabály enged.. Itt min múlik? Elég egyoldalúnak tűnik.. És ha most mindenhol husis vagyok, azaz karomon, hátamon, főként hasamon, derekamon, akkor azt hogy fogom észrevenni, hogy változik? Oké, hogy kilók mennek le elvileg, de mennyire lesz látványos? És nálam ugyanúgy várható a fogyás, hogy csak pár kilót szeretnék fogyni, mint annál, aki negyvenet, ötvenet?! Köszönöm :)
2010. dec. 27. 21:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Na hogy ment?lefogytál?és is ennyi éves vagyok,és ennyi kíló.....holnap szeretném elkezdeni...:)
2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon sajnos..:/ Bár rég volt már, de emlékszem, hogy kib*szott éhes voltam.... Utolsó nap meg csaltam, mert aznap este volt szilveszter, ettem egy kis kukoricasalátát, mogyorót, és ittam egy kis kölyökpezsgőt... Viszont azt tudom, hogy annyira jó volt, hogy aztán nem kívántam a csokit... Ha egyszer elszokik tőle a szervezeted, aztán nem fog kelleni..:)
2011. okt. 26. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!