Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy reggelire nagyon...

Igaz, hogy reggelire nagyon sokat kell enni?

Figyelt kérdés

Mert én kb. ugyanannyit eszek reggelire, mint tízóraira(egy korpás zsemle), csak még reggel eszek hozzá tojást is meg tejet.

Amúgy fogyókúrán vagyok.

Szerintetek reggel többet kéne ennem?


2010. dec. 28. 16:11
 1/6 anonim válasza:
Ne egyél tízórait. A reggelifontos, tojás műzli sonka, lekvár zöldség gyümölcs, jól be kell pakolni...
2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy sokat kell enni...

TÖBBET kell enni okosan

2010. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy fogyókúránál soha nem kell sokat enni. Szerintem elég amit eszel reggelire, de egy nap csak háromszor egyél.
2010. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ismered ezt a régi mondást, akkor megérted, hogy mikor táplálkozol helyesen: "reggelizzél, mint egy király, ebédeljél, mint egy polgár és vacsorázzál, mint egy koldus."
2010. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

naponta hatszor egyél, hogy ne legyél éhes!!!

6 után is enni kell valami könnyűt

lefekvés előtt 4 órával ehetsz utoljára nehéz kaját

2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek a gyomruk csak 11 óra körül ébred fel hiába kelnek fel 7 órakor. Na reggel nem kívánsz sokat, nem kell enned. (van olyan oszt. társam aki pl. egy sima gyümivel elvan 11-ig és 11 körül eszik szenyát suliba)

A legjobb az, ha tízire csak egy gyümit fogyasztanál (ha lehet ne banán/szőlő)

2010. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!