Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat, keveset, vagy pont jó...

Sokat, keveset, vagy pont jó mennyiséget ettem? Reggelire ehetnék kevesebbet, nem? (Vacsorázni is fogok majd. )

Figyelt kérdés

Reggelire ettem két szelet teljes kiőrlésű kenyeret(egy szelet 25g) 10 dkg uborkával és 4 szelet selyemsonkával+ ettem szőlőt(pár szemet) és egy narancsot.

Tízóraira megittam egy actimelt.

Ebédre ettem egy paradicsomot 12 dkg surimivel.

Uzsonnára ettem egy almát.

Vacsorára szerintem natúr joghurtot eszek egy kevés pulykamellsonkával, és nyers zöldséggel.(uborka, paradicsom, vagy répa)


2011. febr. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
az étrend az jó, csak nem tudom mi az a surimi. szerintem a reggeli is pont jó, inkább reggelire egyen az ember kicsit többet mint később.
2011. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát a surimi egy préselt rákrúd.
2011. febr. 12. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebédre rendes ételt kéne enni (mármint jó, ez is az, csak rendes főtt kajára gondolok, hogyha tudsz:-))

(Egyébként az a surimi nyavalya az finom, csak meglepődtem, hogy édesítőszert tartalmaz, nem tudtam.)

Esetleg az actimelt még kiegészítheted valami aprósággal tízórainál:-D

A többi jó.

2011. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!