Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan eddzek? Mindig fáj...

Hogyan eddzek? Mindig fáj tőle a fejem.

Figyelt kérdés
Augusztus óta nem sportolok, addig szinte napi rendszerességgel 1 órát aeroboztam. Maradt rajtam 5 kg felesleg, amit kis pihenő után most akarok leadni. Mivel szép feszes szeretnék lenni, normális étrend mellett további sportra gondoltam, de ahányszor edzek, estére mindig erősen fáj a fejem, és hányásig fajul. Eddig 4-5x próbáltam a dolgot, de már fogalmam sincs, mit tehetnék. Korábban ilyet nem tapasztaltam. Valami megoldás?
2010. dec. 28. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
bicigli
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Soksoksok víz nem segít? Edzés előtt és edzés után is. Nekem a szaunától fájt egy időben mindig a fejem, végülis az edzéshez hasonlóan felpörgeti a szivet, izzadsz tőle, stb. Aztán mikor rájöttem, hogy kéne előtt utána rendesen inni, akkor el is múlt. Csak ha hirtelen előtte iszol az kevés, figyelj rá, hogy edzés napon már reggeltől sokat igyál. Hátha segít.
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is igyál sokat, min 3 liter.

Esetleg vérnyomás-problémáid nincsenek?

2010. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nekem a lakásportól tud ilyenem lenni, mert allergiás vagyok rá.
2010. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nagy volt a váltás.Semmittevés,majd túl intenzív edzés.Vegyél vissza az intenzitásból edzés közben,hogy meg tudja szokni a tested.És igyál eleget.
2010. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Igazatok volt :) Tulajdonképpen nemrég voltam kiszáradva, mert egyszerűen elfelejtek inni, szóval muszáj lesz jobban figyelnem. Viszont megkaptam anyától a választ: azért volt, mert 2x is kiakadt a pulzusom, és attól lett migrénem. Majd figyelek, hogy többé ilyen ne legyen.
2011. jan. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!