Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem? Nem birom...

Miért fáj a fejem? Nem birom a fogyokúrát?

Figyelt kérdés
Amióta fogyizok 1-hónapja, gyakran fáj a fejem, fájdalom csillapítokat szedek . Kipróbáltam 1-napig tele kajáltam magam szinte mozdulni sem birtam , nem fájt a fejem de ha újra kevesebb kaloriát viszek be (gyümőlcsök kevés hús stb) megfájdul a fejem miért?
2011. ápr. 24. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés folyadékot fogyasztasz! És éhezni sem szabad, mert akkor az nem jó fogyókúra!!
2011. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem viszel be elég szénhidrátot
2011. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sz@r az étrend, és/vagy kevés a folyadék. Ennyi.
2011. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fejed oxigénhiány miatt fáj. Ezen úgy tudsz segíteni, ha iszol sok vizet. Igyál meg 1 litert 3/4 óra alatt, és garantáltan elmúlik. Nem könnyű, de meg lehet csinálni.
2011. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz: víz, víz, víz! Plusz vihetsz be egy kis szénhidrátot, cukrot ártatlan formában, vagyis egyél gyümölcsöt!
2011. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt javasolta a háziorvosom,amikor mondtam,hogy nagyon sokat,szinte minden nap fáj a fejem.Mondta,hogy kb.fél-1 óra alatt igyak meg 5 pohár vizet.Bevált..Pedig kinevettem.
2011. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat és tanácsokat, kiprobálom remélem használni fog a több folyadék bevitel.
2011. ápr. 25. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:

"remélem használni fog a több folyadék bevitel"


Csak óvatosan, itt lehet félreértelmezni a dolgokat. Nem véletlen, hogy többen is a VIZET javasoltuk, nem a folyadékot úgy általában. Ne verd át magad azzal, hogy megeszel egy tányér sózott levest, iszol egy csésze kávét, és mondjuk egy pohár sört. Ezek minuszban számítanak.

2011. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a nem jól fejeztem ki magam , ásványvizre vagy sima csapvizre gondoltam. Az alkoholos italokat egyáltalán nem iszom utoljára szilveszterkor ittam kb 1-dl pezsgőt. Nem kávézom.
2011. ápr. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!