Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy lerágott csont...

Tudom hogy lerágott csont csak biztosra akarok menni. Szobabicikli és túl vastag karok, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Azt mondjátok hogy helyi fogyás nincs, de akkor ha én csak szobabiciklizek akkor a karomról és a hasamról is le fog menni zsír nem csak a lábamról? Már így is aránytalanul vastag a karom! A vádlim is aránylag vastag 33cm a combomhoz képest mert az meg 54cmnél is kicsit kisebb! a karom meg 28 :-S tök ciki ez főleg a pasik mellett! Mit lehetne kezdeni?
2011. máj. 25. 15:01
 1/2 A kérdező kommentje:
a combjaim bezzeg nem érnek össze de a vádlim na az igen, ráadásul fent meg az a két óriás tintahal csáp undorító :-S ...
2011. máj. 25. 15:04
 2/2 anonim ***** válasza:
detto ugyanez. fog lemenni a karodból ne aggódj, én majdnem 2 hónapja bicajozok majdnem minden nap 1 órát, és 1-1 centit fogytam a karomból, tudom nem sok, de jobb mint volt, mostmár csak 25centi a lefvastagabb része. hasamból 4centit fogytam.
2011. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!