Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek szépen segíts, mostmár...

Kérlek szépen segíts, mostmár nagyon megvagyok ijedve? Van valami ötleted a problémámra?

Figyelt kérdés

Én nem fogyni szeretnék, hanem lenne egy nagy problémám, csak ide általában jókat szoktatok írni azért ide írom, remélem nem baj.

Az a helyzte hogy nem bírok elmenni nagy WC-re. Már egy hete nem voltam nem tudom hogy mit csináljak, eleget iszok, rengeteg zöldség-gyümölcs, szoktam kefírt enni, magokat banánt, étcsokit, cukrot, lisztet, krumplit kerülöm.

MOstmár nagyon fáj a gyomrom, és félek hogy ebből nagyobb baj is lehet. Ha meg egy héten eltudok menni akkor annyira fáj.

SZüleimnek nem merem elmondani. Valmai tipp próbáltam már a szilvalekvárt, sok tejet, barackot, kamillateát de semmi.

köszönöm szépen


2010. dec. 31. 18:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát nem jutottam előrébb sajnos,

ettem meleg zöldbosrólevest, kefírt, gyümit, zöldséget de semmi

most kamillateát iszok hátha

2011. jan. 1. 17:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Húha...végszükséglet esetén: vegyél patikába ricinusolajat. egyél belőle reggel egy kis kanállal. Tuti lesz székleted. Ha nem, akkor orvost!!!!!!!!

Mert ez már több mint gyanús!


(nekem mindennap van székletem, legalább egyszer, de van, amikor többször. Nekem a reggeli tejeskávé is megfosat, 2 dl tej és egy erős kávé cukorral vagy édesítővel.)

2011. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

*Nekem a reggeli tejeskávé is megfosat, 2 dl tej és egy erős kávé cukorral vagy édesítővel


Mondjuk ez se normális. Hülye diétákkal tönkre vágjátok a beleiteket.

2011. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszönöm

én nem diétázok, normális az testsúlyom is 55 kilo 165 cm magas, nem is akarok fogyni

mindennap normálisan eszem, meleg ebéd, zöldségek, gyümölcsök

hát ma vettem mira vizet abból ittam egy pohárral, úgy hogy meleg teába tettem hátha lesz vmi:S

2011. jan. 2. 13:08
 15/17 anonim ***** válasza:

17,22 vagyok az előző oldalról.

Én is azt hittem, hogy fogyókúrázol... Írtam is, hogy keveset eszel. Ha meg nem fogyózol (tényleg nem kell!), akkor pláne iszonyú kevés.

Ez így nem állapot, miért nem fordulsz orvoshoz?

Még egy dologgal megpróbálkozhatsz: biobolt, nyírfacukor. Aki nincs hozzászokva, annak durva hasmenést okoz. De ez csak tüneti kezelés lenne, igazából az okát kéne kideríteni, azt meg csak orvos tudja, mi nem.

2011. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszönöm

már megoldódott, ez a víz csodákra képes:) így egy hét után

2011. jan. 3. 14:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én is egyetértek azzal, aki azt mondta keveset eszel. Ez még diétának is nagyon kevés, nemhogy súlytartásra... Nagyon le van lassulva az anyagcseréd. Ugyanez a problémája az egyik barátnőmnek, és kb ugyanígy eszik mint te, mellé még sportol is. Egyszer kiszámoltam, hogy max 800 kalóriát eszik egy nap. És csodálkozik, hogy nem tud sz@rni... Persze neki is hiába koptatom a számat.
2011. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!