Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 18L

Hogyan fogyjak le? 18L

Figyelt kérdés

165 cm és 70 kg vagyok 6 éve versenyszerűen úszom jó eredménnyekkel de a nagyon sok edzés mellett mégis kövér vagyok .mindíg is az voltam sosem voltam vékony.talán az hogy sokat edzem és vannak izmaim nehezíthet kicsit a súlyomon és a csontjaim is nehezek de láthatóan nagy a combom,hasam stb...

ugyan annyit eszek mint más velem egykorú lány aki nagyon vékony.


2011. jan. 1. 13:30
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:

Nehezek a csontjaid? Miből vannak? Acélból?

Nem hinném, hogy ugyan annyit ennél mint a másik veled egykorú lány. Vezessetek naplót akkor hamar kiderül, bár az újabb kutatások szerint még a naplónak se vallják be az emberek pontosan mennyit esznek. A lényeg viszont, hogy diétával elérheted a célod

2011. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen nehezek az azt jelenti hogy erős csontozatú vagyok -> magyarul vastagok a csontjaim->pl a csuklómon ami csak csont és bőr ,látszik hogy sokkal szélesebb.

ezen nem értem mit csodálkozol

és a diéta egyértelmű.de van 1000 féle és én a nekem valót és a lehető leghatékonyabbat keresem

2011. jan. 1. 13:57
 3/7 anonim válasza:

"..ugyan annyit eszek mint más velem egykorú lány aki nagyon vékony.."


Lehet hogy Ő ha megeszik ebédre 2 szelet rántott húst este meg tejbedarát akkor nem hízik meg mert ilyen az alkata,te viszont más alkatot örököltél.

De könnyen lefogyhatsz ha sok vizet iszol nem ezeket a cukros üdítőket,mondjuk a teába nem cukrot teszel hanem édesítőt,ezentúl nem fehér kenyeret eszel hanem barnát,vagy legalább félbarnát.Ja és a zöldség,gyümölcs nagyon fontos. Inkább napota egyél 5x,de keveset.

Emellett sportolj is még,mondjuk járj el futni.

Amúgy annyira nem vészes a súlyod,valószínűleg sok rajtad az izom (az úszás miatt gondolom)és az izom pedig sokkal többet nyom mint a zsír. Szóval szerintem 5-7kg-ot elég leadnod(bár ezt így nagyon nem lehet megállapítani)


Sok szerencsét!:)

2011. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az úszás inkább izmosít, lehet, hogy futnod kéne.
2011. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

Nekem és még rengeteg embernek bevált! Mellé egy kis mozgással, illetve megfelelő táplálkozással rövid idő alatt is sok kilót dobhatsz le vele!

2011. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rajtad nincs olyan sok felesleg, mint gondolod, csak mivel "vastagabb" vagy és alapban zsírra ment rá az izom.

A futást ajánlom neked! Az fogyaszt és szálkásít.

+mellette egészséges kaják.

Én a te helydben megvárnám az enyhülést és márciusban kezdeném el a kocogást a szabadban. Lehetőleg ne forgalmi út mellett, hanem pl. egy parkban.

Heti 3-szor fél óra, majd heti 3-szor egy óra kocogás.

2011. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is sportorvossal kellene méretned egy testzsír százalékot.A versenyszerűen úszó lányok testzsírja kb 16% körüli szokott lenni,vagy alacsonyabb.Szerintem az étrendedben valami nagyon nem stimmel,ha a mindennapi úszás mellett is ekkora a felesleg.

Ha változást szeretnél,akkor egy ilyesmi étrend a neked való.

[link]

Az meg lehet,hogy ugyanannyi kalóriát eszel,mint a társaid,de az összetétel biztosan nem egyforma.

2011. jan. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!