Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyási tippeket mondanátok?

Fogyási tippeket mondanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék 3-5 kg-t zsírt leadni, mert elég zsíros a lábam a fenekem, meg a hasam. Régebben mozogtam, akkor még ok volt minden, de most már nincs hova eljárni. Normálisan szoktam kajálni, csak a munkámból kifolyólag rendszertelenül. Próbáltam a poros diétákat, attól egy deka se ment le, inkább felfelé jöttek a kilók. A bőröm meg plöttyedt és narancsbőrös. A hasamtól a térdemig végig, meg a karom is.
2011. jan. 1. 14:18
 1/3 anonim válasza:
Nem az a legjobb lefogyási technika, hogy nem eszel. Enni igenis kell, csak mértékkel, és nem csak úgy itt-ott bekapok valamit. Egyél gyümölcsöket, zöldségeket, és mozogj rendszeresen, járj ki futni (bár most télen inkább találj valami helyet).
2011. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Az csak egy kifogás, hogy nincs hová eljárni. ha az anyagiak megengedik, ajándékozd meg magad egy fitness bérlettel (vagy ha közel van szülinapod/névnapod, akkor említsd meg a barátodnak/bnődnek/rokonodnak, hogy mennyire örülnél egynek.)

Ha nem megy a bérlet, tornázz otthon, ill. kocogni is eljárhatsz. Egyik bnőm -5 fokban ment el futni o.O Van akaratereje a csajnak, persze jól felöltözött, és nem is fázott meg.

2. Hogyan van ebédszüneted/milyen műszakos vagy? a napi 5szöri étkezést kéne megoldani. reggeli otthon, ebéd ebédszünetben, vacsi otthon. Tízórai gondolom munkahelyeden lenne, erre elég épp egy alma/pár szem csonthéjas/valami kis apróság, korpás keksz, ez elfér a zsebben, és ha ülőmunkát végzel akkor simán be tudod kapni azt a pár szem diót/mogyit, valamit, sunyiba is, ha figyelnének =))

3. A "poros" diéták többsége sz*rt se ér. 90 napos is egy kalap sz*r, villámdiéták is. ÉLETMÓDVÁLTÁS KELL!

4. A narancsbőr ellen vegyél krémeket, masszíroztasd meg magad.

2011. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Itthon szoktam heti 2szer tornázni, fitnesz terem meg nincs a közelünkben.

Enni igazából csak este szoktam tudni, mert nem bírom a tömegközlekedést csak dedalonnal, munka közben meg 10-10 percem szokott kajára lenni, de akkor nagyon nem esik jól, mert lassan szeretek enni, ami meg egy fél órát jelent minimum.

Az itthoni kajám pedig nem tudok változtatni, mert család, ahol lakok,annak nem szólhatok bele abba, hogy miket vegyenek készítsenek, csak magamnak tudnám megvenni, de arra meg nincs pénzem a suli miatt.

2011. jan. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!