Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki akar velem fogyni? =) 12. kg.

Ki akar velem fogyni? =) 12. kg.

Figyelt kérdés
sziasztok!57kg vagyok és 12 kg-t szeretnék leadni nyárig! nos alacsony vagyok és ezért sok az 57.!holnaptól kezdeném ,de idő közben is lehet csatlakozni!Úgygondolom,hogy mindenkinek szüksége van egy segítő kézre/egy motiváló szóra..tehát,ha valaki szeretne akkor kommentben jelezze;)
2011. jan. 1. 17:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék fogyni.

Egy olyan 10 kg-t szeretnék fogyni.

De nem tudom hogyan kezdjek hozzá..

2011. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
énis szeretnék! :D 167 vagyok és 68 kiló :( az álomsúly 58, de 60nal már kibékülnék :)ti hogy kezditek?
2011. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok hozzátok.Nekem kb. 5-6 kiló fogyás a cél.Nemsokára megyek konditerembe is, meg sokkal egészségesebben fogok táplálkozni, nem szeretnék ilyen gyors diétákat csinálni, mint eddig, mert mindig jojo lett a vége.
2011. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Én nagyon hálás vagyok, hogy véletlenül idekallódtam hozzátok. Rajtam 5 kg felesleg van, de az nagyon ragaszkodik hozzám :)
2011. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
én is szeretnék, 174/72, és mondjuk 55-60 már jó lenne. már egy hete csinálom, de még direkt nem mértem meg magam újra.
2011. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
én is szeretnék:) nekem 10 kiló feleslegem van,kéne indítani vmi közös topikot vagy vmit vhol,és akkor oda mindeki tud írni,nem?
2011. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

én is szeretnék, 173/69 vagyok :D :D

viszont, majd jön a sok károgó, hogy "miért nem ma kezditek", blablabla... velük nem kell foglalkozni :)

egyébként, nekem már a mai nap is diéta... olyan másnapom van, hogy az hihetetlen, pedig alig ittam :D

2011. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
ÉN is nekem is egy 10-est kéne!!!
2011. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom, pedig már javában benne vagyok ;)

174 centi vagyok, 15 éves, lány. 76 kilóval indultam október fele körül, most 64 vagyok :)

55 kiló az álomsúly :)

Amúgy nem akarok gonoszkodni, de a "holnap kezdem" nem jó semmire! Én is így voltam, hogy hát, mindjárt, holnap, ez az 1 csoki belefér, és bőven el lehet vele húzni a kezdést sajnos. Hiába nem új nap van, már elkezdheted a zöldségek-gyümölcsök evését, kissebb adagok, egészségesebb nasi, este 6-7 után nem evés. Én az elején elég rosszul bírtam, ájuldoztam, alig láttam, nem bírtam enni, tesi óráról meg nem is beszélek... De teljesen jól belejöttem, sőt, már élvezem is :) 46-os ruhaméretről 40-esre, azaz XXL-ről L-re fogytam, és irtózatosan jó érzés, hogy a régi gatyáim lötyögnek rajtam, és már fel se tudom őket venni! :D Amúgy én se tartok szigurú diétát, ha van kedvem, eszek csokit, de nem olyan sokat - sőt, már nem is fér belém annyi :) Kitartás kell az egészhez! :D

2011. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok. Mostanában felszedtem kb. olyan 3 kg felesleget ( a hasamon látszik...) és azt szeretném letornázni. Sok sikert mindenkinek! :)
2011. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!