Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 65kgról...

Bobherceg kérdése:

Hogy fogyjak le 65kgról 52kgra? Mintaétrendet és edzéstervet is kérhetek? 14/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom megoszatni Veled amivel én fogytam közel 20 kilót, és amivel 14 évesen is leadtam 10et... A lényege az, hogy sokat sportolok. Ez azt jelenti, hogy mindennap 1-1,5 órát tornázom (Rubint Réka, Béres Alexandra, callanetics), ezenkívül amikor csak tudok lemegyek futni, heti 5-6x olyan 3,5-5 km-t (tudom kevés, de csak ennyit bírok...) Az étkezésem igazából nem változtattam gyökeresen, mindent eszem, kivéve, hogy az édességeket, a nagyon zsíros dolgokat, és a kenyeret gyakorlatilag száműztem. De nem élek kizárólag zöldségen, csirkemellen és zabpelyhen :D Jó én nem értek hozzá, meg mások majd biztos mondják, hogy túl fiatal vagy még, de remélem segíteni tudtam. Ja és az is nagyon fontos, hogy milyen magas vagy... Mert lehet, hogy nem is olyan sok az a 65 kg...
2011. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
172cm vagyok és köszi,amit írtál!
2011. jan. 2. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

a magasságodhoz tényleg nem sok az a 65 :) de én is hasonlóan vagyok, 174/70, és 55-re szeretnék lefogyni


én azt csinálom, hogy minden másnap mozgok valamit, mindegy mit, csak átmozgasson anélkül h rosszul lennék a légszomjtól, és eltartson kb 1 órán át. emellett én sem eszem cukrosat meg liszteset. minden nap 5x eszem kisebb adagokat, és megiszom 1,5-2 l csapvizet.

kb 1 hete csinálom, de még nem akarok mérlegre állni, inkább a tükörben nézegetem magam :D úgy tűnik, mintha a hasam máris kisebb lenne :) másrészről pedig a közérzetemen, alvás közben, meg úgy általában érzem, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok :)


20.L

2011. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
172 cm-hez 52 kg?? te normális vagy? 62lenne a normális, minimum 58-59.én 165 cm-hez vagyok 50kg és nem vagyok kövér...de szerintem olyan magasan mint te már elég vézna lennék..:S:S
2011. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazatok lehet,de akkor is mit tegyek,hogy ne lógjon a hasam?:(
2011. jan. 2. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
hát sportolj!:) nagyon szépen feszesíti a bőrt,ja és ha sokat iszol attól meg szép puha is lesz a bőröd.
2011. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Edzésnek heti 2x ezt

http://www.youtube.com/watch?v=n7Af_UjAROY

És heti 2x ezt

[link]

És mielőtt jönne a-fúj nem akarok undorító izmos lenni.-

[link]

Jó olvasgatást és edzést:)!

2011. jan. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köcike:D
2011. jan. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!