Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol és milyen teljes kiőrlésű...

Hol és milyen teljes kiőrlésű kenyeret vesztek?

Figyelt kérdés

Én eddig az Auchan-ban vettem félkilós toast kenyeret, és ma véletlenül elolvastam az összetevőket. hát... csak 31%-a teljes kiőrl. liszt :S.

ti hol szoktatok venni tk kenyeret, amiben nincs fehérliszt, és milyet? és milyen árban van? (ez vmi 200 ft volt, ebből gyanús is lehetett vna:S)

vagy nembaj, hogy csak 31% van benne?


2011. jan. 2. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A toast kenyérnél műanyagízűbb dolgot még nem nagyon ettem. Én a Lidl-ben szoktam rozskenyeret venni. Annyira borzasztó íze van, hogy így nem is kívánom. :D
2011. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rendes teljes kiőrlésű kenyeret gyógynövény boltban, pl Herbáriában kapsz horroráron. kb 30 dkg=400ft, és nagyon kemény, szinte ehetetlen, rendszeresen én nem bírom. sajnos a teljes kiörlésű lisztből csak ilyen kenyeret lehet sütni, muszáj lazítani finomliszttel, hogy könnyebb legyen az állaga. Én magvas rozsos kenyeret veszek miskolci piacon 75dkg= 235ft.
2011. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lidl-ben elég jó rozskenyerek vannak. Nem olyanok, amik malátával vannak színezve. Néha barna tökmagos zsemlét veszek. Amúgy nem baj, ha nem 100%ban teljes kiőrlésű lisztből készült. Tényleg muszáj lazítani fehér liszttel, különben kőkemény és nagyon tömör lenne a kenyér.
2011. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apu a Zalaco-ban vesz nagyon jó minőségű BAJOR ROZSCIPÓT. Tiszta tömör az egész :O Míg 1 szelet simán elég reggelire (persze rengeteg zöldséggel!!) addig fehér kenyérből 3 szeletet is meg tudnék enni, mert az olyan puha...
2011. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vok: Lidl-ben, Aldiban is szokott jó rozscipó lenni.
2011. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!