Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség O. o! Február végéig...

Segítség O. o! Február végéig le kell fogynom minden képpen (? )

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok 172 cm 70 kg de egyáltalán nem látszik rajtam hogy ennyi lennék csak bizonyos okok miatt lejjebb kell adnom a súlyomból.

Valamilyen gyors fogyási módszer, edzési, mozgási tanácsot kaphatok kinek mien diéta vált be a legjobban?

nagyon fontos!!!


2011. jan. 3. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
*mindenképpen
2011. jan. 3. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

De kis butus vagy te:).Gyorsan jaj gyorsan.Összekevered a tested a buli előtti fodrásszal.

Ha megírod hányszor és mit sportolsz 1 héten,akkor segítek,egyéb esetben nem vesztegetem egyikőnk idejét sem.

2011. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát most csak heti 1x lovagolok meg heti 2x futok fél órát kb meg lefekvés elött 100 felülés és felkelés után 100 felülés de nem mindig tartottam be mert nem láttam eredményt:S
2011. jan. 3. 22:22
 4/5 anonim válasza:
miért pont február végéig? amúgy egyáltalán nem vagy kövér
2011. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert fogok kapni egy kisebb növésű lovat és minnél kevesebb súlyt szeretnék rá terhelni
2011. jan. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!