Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Február végéig hogy fogyjak le?

Február végéig hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Február végén lesz a koszorúcskánk. Addig le kéne fogyjak. Most azt csinálom hogy reggelire iszom egy pohár kakaót suli tízórai szendóó hazajövök ami itthon van ebédelek vacsi megint kakaó. Ez így nem jó de egy ideje fogytam. valami egészségesebb fogyási tipp??
2011. jan. 3. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

kakaóval nem lehet fogyni, sőt "fogyni"...

szendóót el lehetne kerülni, mert feltételezem, hogy nem barna-, rozskenyér vagy teljes kiörlésű

otthon van ebéd, ebből sokat nem tudtunk meg

vacsorára kakaó megadta a kegyelemdöfést..

2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt leírtam hogy tudom hogy nem jó és az volt a kérdés hogy mit csináljak nem az hogy mit csináljak amúgy meg kaja mindig más van.
2011. jan. 3. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

teeeee, tudod mit beszélsz?


"az volt a kérdés hogy mit csináljak nem az hogy mit csináljak"


ezt magyarázd el légy szíves, kösz

2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól függ mennyit szeretnél fogyni. Nekem sokat kellett a 90 napos diétával 8 nap alatt 5 kiló ment le. Nem mondom ,hogy hosszútávon jó mert én végigcsináltam és 2 év alatt visszajött, bár terhesség is volt benn. újra kezdem......
2011. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aki ne érti(én írtam hülyén sorry) az a kérdés hogy hogy csináljam egészségesen nem az hogy mit NE csináljak.
2011. jan. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!