Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le február...

Hogyan fogyjak le február 22-ig 10 kilót?

Figyelt kérdés
Mostantól számítva. Nagyon fontos lenne. Aki osztani, oktatni szeretne azt ha lehet NE engem! Jelenleg 67 kg vagyok, 170 cm. Bármilyen ötlet jöhet! Előre is köszi.
2009. dec. 30. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített az egészséges táplálkozás. Értem ez alatt azt, hogy csokit, tésztát, kenyeret egyáltalán nem ettem, helyette rizst, kevés burgonyát, és rengeteg főtt, párolt, nyers zöldséget. Hozzá főtt vagy párolt husit. Este hat után már csak nyers zöldséget ettem vagy gyümölcsöt, de banánt, szőlőt nem, azokat csak napközbe. Illetve én a Réka Van öt perced? című háromrészes tornasorozatára tornáztam minden nap. Nekem így lement két hónap alatt 8 kiló plussz.
2009. dec. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha tutira le akarsz fogyni akkor alma - ásványvíz,és ha megvan a mínusz tíz ,akkor újra rendesen eszel.
2009. dec. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, inkább rám hallgass (első voltam), mert ez a második egy baromság.


Én nem bírtam annyit mozogni, mert asztmás vagyok, mégis megcsináltam minden nap a Rubint Réka féle tornát, amit egyébként le tudsz tölteni a youtubról, így megvenni sem kell. És lefogytam két hónap alatt 8 kilót.

2009. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszolóval. Én is ezzel a módszerrel szeretnék most leadni kb. 10 kg-t. Én mondjuk reggelre meg szoktam enni egy teljes kiőrlésű kiflit valamivel, mert azért kell egy kevés szénhidrát is az egészséges táplálkozáshoz, nem szabad teljesen megvonni. Egyél sok zöldséget, párolva v. nyersen. Sok pipi husit grillezve, igyál sok ásványvizet és tornázz! De semmiképpen sem szabad éhezni, mert akkor a szervezeted el kezd raktározni, és nem fogsz fogyni, sőt, ha abbahagyod a diétát, a dupláját szeded vissza mert hozzászokott a tested a kevesebb ételhez, és ha egyszerre sokat fogsz enni, akkor minden felesleges kalória zsir formájában rakodik le.

Az a lényeg, hogy vacsira ne egyél hizlalo dolgokat Ha lefekvés előtt nagyon éhes vagy, igyál meg egy pohár meleg tejet, az még elaludni is segit.

Ne vegyél cukrozott joghurtokat, tejtermékeket, majdnem az összes joghurt cukrozott, ezért inkább hizlalnak, mint fogyasztanak, diétához ezek nem jok. Én ajánlom neked Shobert Norbi termékeit= [link]

A csokis puding tejszinhabbal nagyon fincsi, cukormentes, és még éjjel is ehető :=) nem fogsz tőle hizni. A műzli és a műzliszeletek is cukrozottak, ezért szintén nem ajánlom, ha fogyni szeretnél.


Én Rubint R. Napi 20 perc önmagadért c. DVD-jét ajánlom.Innen letöltheted, be kell regisztrálni:


[link]


Remélem tudtam segietni.

Sok szerencsét!!

2009. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Az almás variáció túl radikális ezért azt inkább mellőzőm. A többi tippet megpróbálom követni:)

Sikerülni fog!!! Fő az optimizmus!

2009. dec. 30. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami kivitelezhető és hatásos:


Normális étkezés, egyél bármit, de sokkal kevesebbet , mint addig. Melette este 6 után semmi, és esti futás.


Hatni fog.

2009. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!