Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162cm,59kg 16/L. Ha 6 héten...

162cm,59kg 16/L. Ha 6 héten keresztül átlag napi 200-300kcal-t eszem, sikerülhet 12 kilót vesztenem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy visszajön és rosszat teszek vele, egyszerűen csak választ szeretnék.
2011. jan. 4. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

ÚRSITEN!! Mi akarsz te lenni? Te akarod játszani a halott menyasszony főszerepét? vagy mi?

Te tudod mit.Ismered a mondást ugye?

Aki hülye az haljon meg...

2011. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hét után több mint 12 kilót veszthetsz akár és bérelt ágyad lesz a korházban. Ezzel az egésszel csak 2 probléma van: 1. nem fogod kibírni 3 nap után már borzalmasan leszel a 4.en falási rohamokba kezdesz és visszahízod a leadottakat. ha esetleg ez mégsem következne be: mivel 6 héten át koplaltál a szervezeted borzalmasan leépül és akár maradandó károsodást is szenvedhetsz! 6 héten át NEM SZABAD KOPLALNI.
2011. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, szerintem bőven elég lenne 9-10kg is, mert ez a max...

Azt meg heti 1,5 kgos fogyással is el tudod érni, annyit meg le lehet adni 1 hét alatt egészségesen...

2011. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én is koplaltam régen..És tudod mi lett? Olyan csíkos vagyok mint egy zebra a combomon,mert hirtelen fogytam le..Te is ezt akarod?
2011. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg betartod, igen.
2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt megcsinálod, kinéz neked egy jó kis meddőség. A férjed meg majd lelép egy nálad kövérebb nővel, aki viszont tud neki gyereket szülni.


1 kg fogyáshoz 7500 felesleges kalóriát kell elégetni.

12 kg = 12x7500= 90000 kalória

1 napra = 90000/42 nap = 2142 felesleges kalóriát kell elégetni. + 300, amit megeszel = 2442 kalória

Egy nap kb. 2000 kalóriára van szükséged, vagyis kb. 400-at kell lesportolni minden nap. Ez 1 óra intenzív futást vagy aerobicot jelent. Ezt viszont napi 300 kalória mellett lehetetlen minden nap csinálni.

A kérdésre tehát az a válasz, hogy nem fog sikerülni.

2011. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod mennyi 200-300kcal? Elmondom,hogy 50g milka=226kcal.

Na most jobb ha tudod neked napi kb:1300kcal kéne,mivel ülőmunkát végzel(tanulsz).Ha a 3/4ére csökkentenéd 1000 kcal-ra és sportolnál akkoris elérnéd a kívánt eredményt és még normális kinézetet kapnál.

sportolj,ne koplalj mert nem használ

2011. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Erre csak annyit tudok mondeni, hogy buta vagy (:


A plusz súly nem 1-2 hét alatt jött, vagyis a leadásra is idő kell. Ha lassabban adod le akkor sokkal bisztosabb lesz hogy nem is jön vissza.

Türelem. Amúgy véleményem szerint az az 59 kiló igazán csinos kinézetet adhat neked. Kell a popsi, és ne feledd, ha sokat fogysz cicid sem lesz :)

Csak hogy példákat is hozzak fel, bisztosan nézed a valóvilágot, hisz ki nem? :) Na ott van az a Zsófi (ha nem szoktad nézni csak egyszer nézd meg) ő igazán sovány szerintem, és ha megfigyeled már annyira, hogy a melle is elfogyott...

Ne akarj csont és bőr lenni, mert hidd el nem szebb az, sőt...

2011. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Leírom az én történetemet, pár éve történt, csak okulásképpen.


Amikor még fiatalabb voltam, én is csináltam ilyen hülyeséget, mondjuk én "csak" egy hétig, de szerencsére észbe kaptam, mielőtt komolyabb bajom lett volna. Én még kőkemény edzéseket is csináltam mellette. Az volt a célom, hogy egy fontos eseményen jól nézzek ki, és előtte alapból felkaptam egy-két kilót...:(


Az első két nap nagyon rossz volt, korgott a gyomrom, meg minden, de éreztem, hogy emiatt biztosan hatásos, és nem érdekelt... még volt sok energiám, az edzéseket csuklóból megoldottam.


A harmadik napon átbillent bennem valami, és onnantól egyáltalán nem éreztem éhséget. Továbbra is ennyit ettem, 3-400 kcal/nap, és mellette még napi egy óra edzés. Féltem, hogy ha nem érzek éhséget, veszít a hatékonyságából, és nem akartam, hogy belassuljon az anyagcserém.


Utána észrevettem, hogy nincs jókedvem soha. Jobban mondva búskomor vagyok. Nem volt már semmi energiám, csak ücsörögtem a sötét szobában, a párom hiába mondott bármit, nem érdekelt. Teljesen kétségbe voltam esve, ok nélkül sírásban törtem ki. Úgy éreztem, hogy soha többé nem leszek boldog. Megromlott mindenkivel a kapcsolatom. Mondták, hogy betegnek nézek ki, de főleg az iszonyatos búskomorság volt a jellemző.


Emellett szédülési rohamok törtek rám, egyre gyakrabban, váratlanul, az utcán. Volt, hogy percenként szédültem meg. Éjjelente a szívem szabálytalanul vert.


Aztán, az utolsó edzésem alkalmával arra gondoltam, hogy most tulajdonképpen mit égetek? Mert zsír az már nem nagyon volt, és rájöttem, hogy ezzel most a,lehető legrosszabbat teszem a testemnek, mert egyszer csak felmondhatja a szolgálatot. Iszonyúan megijedtem, azonnal abbahagytam az edzést, és kritikusan megvizsgáltam magam, hát valóban fogytam egy hét alatt négy kilót, de milyen áron? Ez volt életem legborzalmasabb időszaka, és tényleg a kapcsolataim és a testem is megsínylették. Ha nem hagyom abba, nagyon súlyos károsodást is szenvedhettem volna.


Az első normális kajálás után mintha egy álomból tértem volna magamhoz, hirtelen minden nagyon boldognak és gyönyörűnek látszott, és kirobbanó energiát és szeretetet éreztem. Soha többé nem csináltam ilyen koplalókúrákat, sőt, fogyózni se nagyon fogyóztam. Nem attól a mínusz négy kilótól lettem boldog ember, sőt, furcsának láttam magam a tükörben, valahogy betegesnek. Azóta inkább hálát adok, hogy vannak emberek, akik szeretnek, és nagyon jól érzem magam a bőrömben.

2011. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erről mondj le. Hülyeséget csinálnál. Én 165 cm-hez évek óta 52 kg vagyok (néha 53, néha 51)és ezt csak úgy tudod elérni, ha életmódot változtatsz. ne drasztikusan kedj bele, mert azzal semmit sem érsz. Az előttem szólók leecsetelték ezt neked.

Én úgy gondolom napi 1100 kalória bevitel legyen a kitűzött célod, és mellette heti 3-szor egy óra sport.

Írd le melyik nap mit ettél. És kb. hánykalória.

Ezzel egy kilót hetente fogyni fogsz, aztán heti fél kiló garantált.

162 cm-hez az ideális súly 50-51 kg.

2011. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!