Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még normális, vagy már nem?

Ez még normális, vagy már nem?

Figyelt kérdés

12 évesen, 173-174 cm-esen, 43-44-es lábbal 1,5 hónapja voltam 76-77 kg. Ez eléggé sok....

Ezalatt az 1,5 kg alatt több mint 10 kg-t adtam le. Így 65 kg vagyok. A célom a 60 kg alatti súlyom legyen. Anyukámék, a Családom, azzal "nyúz" folyton, mert naponta mostanában,

csak nagy ritkán eszem 300 kcal-el naponta. Elküldtek vérvételre, meg mindenre.

Ez normális? hozzáértők válaszát várom, vagy akárkiét aki tudna válaszolni/segíteni.Vagy akinek ilyen "betegsége" van, rámírhatna. Ez már anorexia? : S


2011. jan. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem anorexia. -.-' Anorexia, mikor hiába vagy sovány, kövérnek látod magad. 173 cm-rel és 65 kg-al sztem nem vagy sovány, szal nem, ez nem az.

Ugyanakkor nem normális ez, hogy csak 300 kcalt eszel jojó effektus lesz belőle!!! 1200 kcallal kéne diétáznod, anyuédnak igaza van, menj vérvételre és EGYÉL NORMÁLISAN!

2011. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Én is gondoltam erre. Nem vagyok sovány, de mindenki azt mondja. Vérvételemen voltam pár napja. De 12 kg kicsit több mint 1 hónap alatt ment le.
2011. jan. 4. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem 173 cm-hez 65 kg picit sok. 5860 lenne az ideális. Én 169 cmesen és 62 kgal duci voltam nagyon -.-

A 12 kg 1 hónap alatt nagyon sok! Ez nem normális. heti max 1 kg lenne az okés vagyis havi 4 kg!!!

Jojó effektus lesz... leadtál 12 kgot, éss vissza fogod hízni :S

2011. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy sok, de nem annyira mint előtte.

De ez alkati. Szerintem. a 12 kg meglátszik rajtam nagyon

De ki tudja?

majd meglátjuk...

2011. jan. 4. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

a súly nem számít, hanem az összetétel.

Ez itt 120 kg. Szted hájasnak néz ki?

[link]

2011. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!