Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen egészséges diétát...

Milyen egészséges diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés
15-20 kg -ot kéne leadnom, már egy éve halasztgatom, volt amikor elkezdtem, de aztán nem volt kitartásom és abba hagytam, de most nagyon elszánt vagyok, és mindenre képes vagyok h sikerüljön leadnom azt a 15-20 kilót.Nem baj ha lassú a fogyás, heti 1kg -mal is megelégednék, csak nem tudom hogy kezdjem el, mit mikor mennyit lehet ennni? hetu hányszor és mennyi idöt mozogjak?
2011. jan. 4. 23:01
 1/4 anonim válasza:

szia

nekem a norbi update módszer bevállt

nem kapsz gyors fogyást tőle de hatékony és nem kell éhezni csak betartani hogy mit mikor ehetsz és mennyit

azért ha rendszeresen mozogsz mellette akkor gyorsabb lesz a fogyás természetesen, de nem kell beledögleni a mozgásba

2011. jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

előző vagyok

ez totálisan egészséges és nem fog hiánybetegség kialalkulni

2011. jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenálad nem a módszer hiányzik ,sajna,hanem az akaraterő.
2011. jan. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen , az akaraterő hiányzott, de már megvan az is , az utobbi probálkozás óta megvan az is :)
2011. jan. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!