Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 46-48-as ruhaméretről mennyi...

46-48-as ruhaméretről mennyi idő alatt lehet lefogyni 40-es méretre?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok, 21 éves nő/lány. A jelenlegi súlyomhoz 46-48-as ruhaméretet kell hordanom. Általában Tesco-s F&F ruhákat vásárolok, ott 48-as kell, de szoktam C&A-ban is, ott 46-os a méretem.

A napokban láttam tök jó F&F farmerokat, de sajnos mind csak 38-40-es méretben voltak. Úgy szeretnék egyszer ilyen méretet hordani, normálisat, nem ilyen autóponyva nagyságút..

Szerintetek mennyi idő alatt tudnék a 40-es méretbe belefogyni? És kb hány kilótól kéne megszabadulnom?

Természetesen egészséges életmóddal, fehérjében gazdag táplálkozással, és heti 5-6 x 1 óra mozgással, nem ilyen csodadiétákkal meg bogyókkal..


2011. jan. 5. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem irtad meg hány kiló vagy,de gondolom olyan 80-90. Azzal tudsz fogyni,ha 14h után már nem eszel szénhidrátot. És kevesebb édességet eszel.
2011. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi, az lemaradt: 98 kiló vagyok.

És mielőtt valaki még elkezdene kételkedni: tudom, hogy általában a 90-100 kilósak többsége ennél valamivel nagyobb méreteket hord, de rám tényleg ekkora kell. És nem állnak rajtam hülyén, meg nem kell beléjük préselni magam! Mondjuk sokak szerint nem nézek ki ennyinek, de sajnos az a 3 db mérleg nem hazudik...


Kb 1 hete kezdtem el életmódot váltani, és jelenleg csak nagyon minimális mennyiségben eszem szénhidrátot, azt is csak reggelire.

Csak szeretnék valami biztatást, hogy egyszer tényleg jó lesz rám a 40-es ruha, csak mondjuk nem 5 év múlva, hanem kicsit előbb. (remélem)

2011. jan. 5. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:

hello

én most 46ost hordok, 175cm, 85kg vagyok. sajnos iszonyat nagy a popóm és vastag a combom.

nekem a 42es méret is öröm lenne, abból már bármelyik ruhaüzletben találok farmert, szép nadrágot.

mozogj sokat, igyál zöld teát, ásványvizet.

ami még tuti és természetes cucc az a mályva tea.

egyik ismim 10kg-ot fogyott tőle 3 hónap alatt, de ha tovább iszod, akkor még többet tudsz.

nézz utána, sok sikert!

2011. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Én 158 cm és 87 kg vagyok.

Ugyanezek a méreteim.

Most kezdtem a fogyózást, konkrétan nem eszem kenyeret, krumplit, tésztát,rízst, rántott ételeket. Édességet mértékkel, nehogy kizabáljam a hűtőt.

Pl. ma reggelire megettem 10 dkg párizsit,1 szelet sajtot, 1 kemény tojást és 1 mandarint.

Ebédre gyros tálat ettem, persze csak a husit salival és tzazikivel.

2011. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

174 cm és 74 kg-vel hordok 42-es nadrágot.

FüGG a testalkatodtól, hogy mennyit kell fogynod.

2011. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 165/75, 42-44-es méretet hordok.

Tényleg függ a testalkattól, meg attól is, hogy felül vagy alul vagy nagyobb/kisebb, és hogy honnan fogysz.

2011. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért nagyjából jól mértem be szerintem, hogyha egyenlő lesz a magasságom a súlyommal (mármint a magasságomból -100 természetesen) akkor érem el nagyjából ezt az áhított méretet.

Bár ha az arányok is közrejátszanak, akkor lehet, hogy nem, mert bár a felső testem normális méretűnek mondható a súlyomhoz képest (azon látszik legkevésbé, hogy annyi vagyok, amennyi), az alsó részem, főleg a combom nagyon vastag. Ez sajnos női ágon öröklődik a családban... :/


Na de majd kiderül, nem adom fel! Mindenesetre, ha lesz úgy felesleges pénzem, lehet, veszek egy leárazott 40-es nadrágot, és milyen öröm lesz, ha -mondjuk- 10 hónap múlva bele fogok férni. :D

2011. jan. 6. 23:15
 8/8 anonim válasza:
Szia nos hát nekem 160 cm-hez van 64 kiló de még így sem vagyok vékony...:)sokkal ducibb voltam de sokat sportoltam keveste ettem és hoppá s-es m-es cuccokat tudok hordani...:)
2011. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!