Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék lefogyni 7-8...

Nagyon szeretnék lefogyni 7-8 kilót! Hogyan? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

164cm vagyok és 59kg. Tavaly nyáron 53kg voltam és szeretnék megint annyi lenni, bár akkor sem voltam elégedett magammal, de sajnos nagyon elengedtem magam.

1 hete járok Aerobic-ra heti 3 alkalommal. A konditeremben heti 2x végigcsinálom az edzéstervet amit kaptam és minden edzés után beülök a szaunába 10-15 percre.


Az étkezésemre próbálok figyelni, de sajnos nagyon édesszájú vagyok úgyhogy ezért néha kicsit kísértésbe esem. Szeretem a zöldséget/gyümölcsöt. De sajnos nem eszem meg a halat és a tofut.


Szeretnék kérni tanácsokat, hogy ez így szerintetek elég mozgás vagy iktassak még be valamit?!

És, ha van valami ötlet, hogy hogyan változtassam az étrendemet.


16/L

Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés érkezett már, de nem találtam sehol olyan válaszokat, amik igazán rám illettek volna.


2011. nov. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt személyre szabott válaszok nincsenek:) Csak mindenki igyekszik tudásához, tapasztalatához mérten (többé-kevésbé) segíteni.

Szerintem több mozgás nem kell, mert a szervezetednek szüksége van pihenő időre, nem szabad kizsigerelni.

Az édességekről ill. a cukorról mondjál le, és ne fogyassz olyan dolgokat, amiben cukor vagy édesítő van. Sajnos, egykutya...

1 hét után még nem várhatsz sikert, mert a szervezet nagyon jól tud raktározni, és most pont ezeket a készleteket emészti fel. Ha ezek elfogynak megindul a súlyod lefelé. Egy idő után megint meg fog állni, sőt gyarapodást is mutathat a mérleg, hiszen atested izmosodni fog és az izomzat nehezebb, mint a zsír:)

A tofu-t ne is bánd, szójabigyó, ami nem mindenkinek jó.

A hal, nos ha nem tudod megenni, ne erőltessed.

Az étrendedről szinte semmit sem írtál a fentiek kivételével. Vagy ennyi az egész?

Erről több info kellene....

2011. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Próbálom elhagyni a cukrot és az egyéb finomságokat. Helyette szeretnék találni valamit, amit tudok rágcsálni, ha éhes lennék, de még sem hízlal.


Igazából teljesen alap az étkezésem. Megpróbálok napi 4x-5x étkezni. Néha vannak olyan napjaim, hogy nem eszem sokat, mert nincs étvágyam.

reggeli előtt mindig megiszom egy jegeskávét. Sajnos nagyon rászoktam, de nagyon jól esik felébreszt és eltelít.

Reggeli: szendvics jó sok zöldséggel 1 szelet sonkával

Tízórai: müzli szelet v gyümölcs v még 1 szendvics, ha tudom, hogy még messze van az ebéd.

Ebéd: Rendelni szoktam mindig változó

Vacsora: joghurt, egy kiflivel.

2011. nov. 5. 19:20
 3/4 anonim válasza:

egyél a sütik helyett puffasztott rizst sokkal jobb ;D

én túlságosan édesszájú vagyok, imádom a legkrémesebb és legcsokisabb sütiket, de N E M lehet. túl sok a súlyom. egyáltalán nem eszek édességet. az étrendem ez: egy nap kb. 3 pogácsa és legalább 3 liter folyadék. sikeres úton haladok! 1 hete csinálom és 1 kilót fogytam. 6 után nem eszek. persze volt hogy nem tudtam megállni, amikor még az első napom volt.. akkor 7 - fél 8 körül rágcsáltam valamit, de másnap már megálltam, és remélem, hogy lesz erőm végigcsinálni, egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal. de ma még egy bókot is kaptam, milyen jól nézek ki, és ez nálam még nem fordult elő =)

14/L

2012. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

amúgy javaslom, hogy ne pogácsát egyél, mert abban nagyon sok a liszt meg az élesztő. Inkább egyél 3 zöldséggel megtömött szendvicset :)

2012. jan. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!