Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 óra séta is megfelel...

Napi 1 óra séta is megfelel mozgásnak diéta mellé?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőven,bár azzal csak kb egy palacsinta elfogyasztásával megegyező kalóriát adsz le ,de ha ezelőtt még ennyit sem mozogtál akkor dicséretes az 1óra séta is.
2011. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

semmit nem mozogtam, vagyis sokszor elkezdtem..de mindig abba is hagytam mert nem birtam mar..:S tornaztam 15-20 percet...de azt se olyan komolyakat...es megis kifaradtam..es ugy kedvem se volt mar hozza es nem is fogytam....

es eleg nagy a sulyom is 90/170

most elkezdtem dietazni is es az melle a seta....

2011. jan. 7. 11:26
 3/9 csipkerózsika ***** válasza:
Ha semmi más sporthoz nem vagy elég kitartó vagy nincs kedved hozzá, akkor jó a gyaloglás is, és még van egy nagyon élvezetes kalóriafaló: a tánc.
2011. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
legyen gyorsgyaloglás. a séta alatt ne egy bevásárlóközpontban való nézegetést értsd
2011. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszi

persze nem a bevásárlókozpontokban értem....hanem kint este városban pár km-t. és nem arra az igenlassú sétára gondolok, de nem is olyan túlzottan sietosre. hanem olyan a ketto kozott olyan normálisra...

2011. jan. 7. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
:) és még annyit hadd mondjak el, hogy növeld az intenzitást minden nap egy kicsit. aztán majd jöhet a kocogás futás
2011. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyu! 20 perc torna után persze hogy elfáradsz. De ha nem folytatod, nem fogsz fogyni. Nem akarlak elkeseríteni, de egy óra gyaloglás mellé ilyen súllyal, drasztikus diéta kellene ha fogyni akarnál. Vagy mozogsz, intenzíven legalább 40 percet 3-4x egy héten, vagy kövér maradsz. Nem élmény tornázni, de én is meg tudom oldani 2 gyerek mellett, a napi 35-40 percet. Én 97 kiló vagyok és 168 cm. Már fogytam 5 kilót, és a gyerekek előtt 30 kilót fogytam, ezzel a módszerrel (napi 1200 ccal kaja és napi 40 perc aerobik), amit 6 évig meg is tartottam
2011. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mostmár értem, miért nem hízok...:(

eszek mint a gödény, de munkahelyen mindig rohanok fel-alá...

2011. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12:26-os válaszoló 5 hónapig én is ezt csináltam a munkahelyemen bármit ehetem bármikor nem híztam egy dekát se sőt fogytam egyébként ez a bármikor a reggelire és a vacsira korlátozódott, de akkor rengeteget!
2011. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!