Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánlotok...

Milyen gyakorlatokat ajánlotok úszógumi és pocak ledolgozására?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
aerobic, futás
2011. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%

Nem kell fogyókúrázni, csak normálisan táplálkozni és elhagyni teljes mértékben az édességet.


Egyébként nagyon jó gyakorlatok az úszógumi eltűntetésére:

- oldaladra fekszel, könyökölsz és lábfellendítéseket csinálsz pl. 3X40-nel lehet kezdeni. A lényeg, h oldalt csináld, minél hátrébb, ne előrefelé, mert akkor semmit se ér.

- súlyzót fogsz a két kezedbe, a válladra teszed, ott tartod és dőlöngélsz erőből oldalra, egyik oldal, másik oldal. . . Ezt is kezdheted 3X40-nel.


Az előbbi két gyakorlatot felváltva csinálod, először lábfellendítés, majd oldalra dőlöngélés, ezeket így felváltva háromszor megcsinálod minden nap, garantált eredménye lesz.


Ha van úszógumid, akkor tuti van hasad is és a hátadról is van mit leadni, tehát a gyakorlatok közé érdemes felüléseket is beiktatni, kezdd pl 3X15-tel, vagy amennyit meg bírsz csinálni, de 10-et azért bárki meg bír csinálni, plusz feküdj a hasadra és úgy emelkedj el a földtől, kezed legyen az állad alatt. Ebből is csinálj annyit, mint amennyit felülésből.


Ez a négy gyakorlat minden irányból megmozgat, mindenhonnan eltűnnek a zsírpárnák.


Ha csak elkezdessz fogyókúrázni, az semmit se fog érni az úszógumid ellen, úgy se onnan fog lemenni a fölösleg, ahonnan szeretnéd. Egy fogyókúrától először a mell fog összeesni. . .

A lényeg, h zabálni nem szabad, annyit egyél, amennyire szükség van, de ne sanyargasd magad fogyókúrával, hanem mozogj minél többet és akor tényleg szép csinos és formás leszel, nem pedig plöttyedt, mint a sok fogyókúrás. :P


Ezt a választ máshonnan nyúltam le ....a szerzői jogok nem engem illetnek LOL

2011. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem számít, hogy kitől nyúltad le a választ, ilyen választ vártam, köszönöm... :)
2011. jan. 8. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nincsen semmilyen gyakorlat, amivel az izom feletti zsírréteget lehet égetni! Negatív kalória deficit esetén az egész(!) zsírraktárból fog a szervezet felhasználni.
2011. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zsírt csak mozgással, és diétával tudod eltüntetni!Nincs olyan hogy helyi zsírégetés!Ha diétázol és mellé súlyzós edzéseket csinálsz, el fog tünni a zsír.Nekem a súlyzós edzés mellé a szobabicikli vált be.Naponta 2x 45 perc, ami nálam ez a 45 perc 15-16Km és 1000-1100 KCal.Amúgy viszonyítási alap, hogy 1Kg zsír 9000KCal.
2011. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

kajla5:


a szobakerékpárt én is most kezdtem el, 30perceket szoktam naponta, de ezek szerint ez nem elég! Viszont elég intenzíven csinálom, gyakran lenyomok 2perces sprinteket, valamint majdnem maxra veszem az intenzitást, és úgy kerekezek 2-3 percet, majd 2-3 percet könnyedén pihenésképp. az intenzitást, vagy az edzéshosszat érdemes növelni zsírégetés gyanánt? konditermi súlyzós edzést is csinálok heti 3x.

2011. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam erről-és úgy is csinálom- hogy egyenletes tempóban kell tekerni.A pulzusnak nem szabad megemelkednie, legalábbis annyira nem hogy pl ne tudjál lihegés nélkül beszélni.Azt hiszem hogy 180-as pulzuról volt szó.Én azért nem jegyeztem meg pontosan ezt a 180-as pulzust, mert nem akarok pulzusmérő órát venni, úgyhogy nekem marad az elöző módszer.A lényeg az hogy egyenletes tempó, nem megerőltető tempó mert akkor már nem zsírégetés van, hanem izommunka.A DM-ben lehet kapni L-karnitint 1200Ft én azt szoktam bevenni.Ez a leírása szerint segít a zsírégetés folyamatában, és izzadsz tőlle mint a ló.
2011. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A pulzus ne emelkedjen 130 fölé! A 130-180 közti zóná már nem aerob edzés, hanem kardió. A kardió is égeti valamennyire a zsírt, de olyan magas pulzus tartományban már izomvesztés is felléphet közben. Viszont aerobnál az egyenletes monoton relatíve lassú tempó mellett a zsír fog jobban égni, és az izom nem fog leépülni!


Ezt nézd meg kérdező:


https://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM

2017. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!