Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt nagyon nem kellett volna...

Ezt nagyon nem kellett volna ugye? Rosszul is vagyok.

Figyelt kérdés

Most ettem meg egy jó nagy adag rántott húst rizzsel, plusz egy adag tiramisut...iszonyú éhes voltam már. Nem vagyok olyan hú de kemény fogyókúrán, de próbálok egészségesen enni. Vagyis próbálnék.. Már 3. napja úgy ettem hogy egész nap max 2 szendvicset, este mikor jön haza anyám melóból (11re ér haza kb) akkor amit szokott hozni abból eszem. Szerencsére elég gyakran hoz salátát, amibe zöldségek vannak, egy kevés csirkemell + valami szósz. De most hogy csak szendvicsen éltem nagyon éhes lettem főleg mikor megláttam :S Már fáj a hasam és rosszul is vagyok úgy teleettem magam..amúgy normálisan szoktam enni, de most úgy hozta hogy azt kellett enni ami van, mert spórolnunk kell.

Most még úgyse fogok aludni, úgy gondoltam megnézek egy filmet és végigszobabiciklizem. Több mint a semmi :S


2011. máj. 14. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Nem kell aggódni, 1 nap alatt nem fogsz 5kilót hízni, holnaptól folytasd a normális kajálást. Milyen kenyérből volt a szendÓ?
2011. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Nem gáz, de szeretnélek felvilágosítani, hogy ahogy eszel távol áll az egészségestől. A szervezetednek kell a tápanyag és ezt két szendviccsel nem tudod biztosítani.
2011. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Írtam hogy nem tőlem függ mit eszek, most épp nehéz helyzetben van a család, 1 hete nem ettünk főtt kaját.


Rendes zsemle volt, valami kolbász félével mert csak az volt itthon, egyébként azt se szeretem, plusz uborka, majonéz meg egy kis reszelt sajt.

2011. máj. 15. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!