Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIért mutat ennyit a mérleg?

MIért mutat ennyit a mérleg?

Figyelt kérdés
17/F vagyok. 175 cm és 70 kg voltam. Decemberben kezdtem heti 4x-er futni és a táplálkozásomon annyit változtattam, hogy csak délelött eszek kenyeret kerülöm a tésztákat és sokkal több zöldséget meg fehérjét eszek mint régen. Napi 2-2.5l vizet iszok az eddigi fél liter helyet. Karácsonyig lefogytam 2,5kg-ot amiből 1 visszajött Karácsonykor. Utána ujra elkezdtem normálisan enni. Na ami nem értek, hogy pár naponta megmérem magam reggel felkelés után pár percel és ma 64.1kg-ot mutatott a mérleg. Nem sok fogyás ez egy kicsit? Hozzátenném nem koplalok napi 1300-1500kcal-t eszek az eddigi 1800-2000 heylett. Digitális mérlegünk van lehet, hogy csak hülyeséget mér?
2011. jan. 9. 08:57
 1/3 anonim válasza:
cmben mennyit változtál? amúgy nekem kicsit soknak tűnik,de hát mindenesetre gratulálok,aztán vigyázz,nehogy visszahízd a kétszeresét. (nem rosszindulatból mondom)
2011. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért 1300-1500kcal kicsit kevésnek tűnik egy 170centis serdülő srácnak...de ha úgy érzed, nem vagy éhes, tehát nem kínszenvedés ezt a mennyiséget betartani, akkor hajrá. Azon ne csodálkozz,h fogysz, én 160cm vagyok, és 1300as kcal beviteltől még én is fogyásnak indulnék.
2011. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kalkulátor szerint 1700kcal-t kéne ennem a súlytartáshoz. Azt javasolták ennyi futás mellett egyek 1500 körül. Azért eszem ennyi de nem is birnék többet. Vannak olyan napok amikor csak 1200-300 körül eszek és teljesen tele vagyok egy falatot nem bírnék megenni.
2011. jan. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!