Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » No, lássuk. Ki, hogyan fogyott...

No, lássuk. Ki, hogyan fogyott le? . Sikersztorik érdekelnének. Kösziii

Figyelt kérdés

....éééés, sikerült is megtartani?


....hány kilótól szabadultál meg és hány kiló voltál eredetileg?


2011. jan. 9. 11:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

eredetileg 103 kiló voltam most pedig 75...

fogyókúrvával kezdtem (pl: 13 napos) volt 1,2 amit meg magamtól állítottam össze. mellette edzőterembe jártam kondizni, sokat futottam, nagy nehezen, szakaszosan lefogytam, tehát nem folyamatosan egyenletesen fogytam végig hanem volt mikor nem is fogytam 2 hétig v 1 hónapig is aztán indult el újra.

És nem szedtem vissza semennyit sem, pedig többet eszek mint előtte, nem tom sikerült belőnöm az anyagcserémet.

amúgy maga a fogyás az olya 7,8 hónap volt mire lement minden. azóta úszok majd nyáron elkezdek újra gyúrni.

Am 16/F és 2009.10.15 -én kezdtem el a fogyókúrát meg úgy egyáltalán a sportot :S

2011. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
heló.én nem igazán kúra szerűen fogytam,52éves vagyok,és munka köröm állandó ülés(buszvezető)és nagyon meghíztam.114kg voltam a 167cm magassághoz.novemberben úgy döntöttem hogy ugyan azt eszem mint eddig,csak napjában többször,keveset.addig 1-2evés volt naponta,és akkor nagyon sokat ettem egyszerre.most legalább 5ször eszek,és minden nap szobakerékpáron letekerek 2x200-250 kalóriát.így fogytam november óta 9-10kg.ot.egy orvos ismerősöm mondta hogy nem kell itt számolgatni a kalóriát,mert ha abba hagyod a kúrát,vissza jönnek a kilók.nem tudom ez jó módszer-e,eddig bevált.ja,és nem eszek cukrosat,és rozs kenyeret eszek kb 2-3szeletet naponta.és te hogy állsz,ha gondolod beszélhetünk róla priviben,legalább segítjük egymás akarat erejét és kitartását.
2011. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Hmmm... hol is kezdjem.

16 évesen 80 kg voltam, hála a nagymama régi látásmódjának és tömésének.

Mikor meghalt, kb. fél éven belül fogytam le 65 kg-ra, mert végre kihagyhattam a vacsorát. Kb. egy évig ezt tudtam is tartani.

Aztán még kb. egy év alatt, sok sporttal lefogytam 58 kg-ra.

A magasságom inkább csak mélység, ezért még mindig kb. 10 kg választott el az ideális súlytól. Elkezdem koplalni, villámdiétákat csinálni, sportoltam kifulladásig, de egy deka nem ment már le. A végén úgy néztem ki, mint egy testépítő. (Végül is az is voltam...)


Aztán eljött a suli vége, és elkezdtem 22 évesen dolgozni. Ülőmunka, akkor ordít a főnök, ha pisilni mész.. és rohadt unalmas is. Minimálisra csökkent hirtelen a mozgásom, és elkezdtem "normálisan" enni. Csak úgy ugráltak fel a kilók.

70 kg-nál vallottam be magamnak, hogy fogyni kéne. Megint elkezdtem kevesebbet enni, de nem értem rá tornázni. A végeredmény: -3 kg, mardosó éhség, állandó idegeskedés, figyelmetlenség, abbahagyás, fél éven belül +10 kg..

80 kg-nál az orvos is elkezdett toszogatni, hogy fogyjak le. Őrült koplalás (13 nap alatt 8 kg mínusz, víznapok, stb) az eredmény hasonló, mint fent.

Most 90 kg vagyok, és már annak is örülök, ha ránézek egy szakácskönyvre, és nem hízok helyből 5 kilót. Aki lát, nem hinné el, hogy max. 1200 kalóriát engedhetek meg magamnak naponta, különben hízni kezdek.

Ha kevesebbet eszek, simán elájulok, leesik a vércukrom, stb. Hormonzavarok, inzulinproblémák, egyebek. Belenyugodtam, hogy soha nem fogok lefogyni.


Szerintem csak egy megoldás létezik: NEM SZABAD MEGHÍZNI!!!

2011. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én mindig kövér voltam. A csodaszerek és a különböző divatos diéták nem jöttek be. Igazából a mozgás sem segített, mert még jobb lett az étvágyam általa. Szóval a kaját kéne valahogy visszavenni....
2011. jan. 9. 16:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a lényeg, h mozogj, amikor csak tudsz. séta a suliig, melóhelyig.

normális kaják, sok hús, zöldség.

cukros löttyökket kiiktatni.

sok víz, zöld tea, mályvatea.

2011. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
szia!! én azt szeretném veled megosztani ugyan nem én fogytam hanem az anyukám 115 kiló volt most pedig 85 és meg is tudta tartani!!
2011. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nos, az én sztorim kicsit érdekes lesz!

Úgy történt, hogy egész életemben mindig kövér voltam. A doki szerint a Béres Csepptől híztam meg, mert egyik mellékhatása volt a nagy étvágy. PL. 10 évesen voltam 156 cm-hez 70 kg.. ekkor nagyon a padlón voltam, mert édesapám akkoriban halt meg.

Aztán hosszú évekig szenvedtem a súlyom miatt, aztán tavaly áprilisban elhatároztam, hogy ebből elég. 5 perc alatt eldöntöttem ezt, semmi nem tántoríthatott el.

Eleinte semmit nem tudtam az egészről, bár most sem érzem magam nagyon profinak, nah mindegy.

Szóval eleinte csak az adagokat csökkentettem és futottam, mellette kosaraztam is heti 2x-3x. Előtte sem táplálkoztam borzalmasan, nem édességeztem soha, csak sok kenyeret/tésztát ettem. Nagyjából ennyi volna. Bár már több hónapja megállt a mérleg, de dolgozom az ügyön. Sok sikert neked is! ;)

16/L, 175 cm 65 kg

2011. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi elfelejtettem írni, hogy azóta nem eszek sok szénhidrátot, csak jó minőségűt, pl. barna kenyeret, és úgy eszek hogy sose lakjak jól teljesen. 1200 kcal alá nem megyek soha. Szeretnék még további 5kg-tól megszabadulni.
2011. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a tegnap,8.15-ös válaszolótól kérdezem,hogyan csinálta anyukád,és mennyi idő alatt fogyott le 115ről,85re?nálam az a baj,hogy úszni nem tudok,a súlyom miatt futni se,így marad a szobakerékpár.azzal viszont mindennap lenyomok 250-500kalóriát.kenyere rozs kenyeret eszek,azt is 2-3szeletet naponta,édességet nem,kifőtt tésztát nagyon ritkán.este 6 után csak almát eszem,és minden este 0,5liter kaukázusi kefírt iszom.szerinted ez jó módszer?november óta fogytam 7-8kg-t.ja,és én is sürübben eszek,keveseket.
2011. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%
Az jo anyu is ilyeneket evett !! Meg még ilyen abonett kenyeret is !! :)
2011. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!