Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsgaidõszakban, nem...

Vizsgaidõszakban, nem tudom visszafogni magam a kajától. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
régebben én is így voltam vele, és azt csináltam, hogy eldöntöttem, mennyit akarok enni 1 nap. aztán szépen elővettem a hűtőből, és ettem. beosztottam úgy, hogy a nap végéig elég legyen. Olyan is volt, hogy gyümikkel felszerelkezve beültem a könyvtárba, ott nem volt lehetőségem a nasira.
2011. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, mert vizsgaidőszak után újra edzek és lemegy, amit most felszedek :) Nem nehezítem ilyenekkel a felkészülést...
2011. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene annyira visszafognod magad,tök normális ha nagyobb a kalóriaigényed,hiszen a tanulás is sok energiát igényel!talán a nassokból próbálj meg kevesebbet magadba tömni mert az hízlal a legjobban.
2011. jan. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezzel a problémával küzdöttem, de most megoldódni látszik, méghozzá a zöld teáknak köszönhetően.. Régen nem szerettem a teákat, főleg nem a zöldeket, de most kipróbáltam és a kedvenceim lettek...Ahelyett hogy egy kis chipset vagy csokit eszek a füzet halom fölött, főzök gyorsan egy bögre teát és szép lassan eliszogatom...Engem még meg is nyugtat..Nálam ez vált be, remélem segíthettem valamennyit.:)Mostmár csak a tavaly felszedett kgokat kéne leadni..:(
2011. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!