Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez súlytartásnak jó? Vagy...

Ez súlytartásnak jó? Vagy hogy csináljam, elértem a kívánt súlyt, de tovább már nem szeretnék fogyni mivel emeljem meg a napi adagot?

Figyelt kérdés

reggelire ettem egy szendvicset (2szelet tk kenyér (ilyen grahamm kenyér az a toast kenyér) 2 szlete csirkemell sonka+egy kis light margarinnal megkenve+hozzá ettem uborkát úgy 5-6 szelet+2 levél saláta+1levél lila káposzta

utána ettem 3 mandarint (kicsik voltak) 1 narancs


11felé ettem 175grammos kefírt


hazaértem 1re ettem egy tál tojást levest+4evőkanál lencsefőzeléket+2db főtt tojást


este már csak egy répát tervezek enni, mert este már nem nagyon kívánok enni


akkor ez mostmár ugye súlytartásnak felel meg, eddig 1200-1300kcal ettem, de mivel ma is már lencse z elég húzós, szóval ha így csinálgatom a napi étrendem akkor jó lesz

köszönöm


2011. jan. 12. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vacsira ehetsz nyugodtan többet is. ne hagyd abba a mozgást, és akkor egy kis bűnözés is belefér néha :)
2011. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugye a 4 EVŐkanál lencsével csak vicceltél?
2011. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm

a 4 evőkanál meg nem volt vicc csak nem nagyon szeretem a lencsét, de mivel egészséges úgy gondoltam h tojással lenyomok magamon 3-4 kanállal

természetes a többi főzeléket meg a rizst szeretem ezért abból normál adagot szoktam enni:)

2011. jan. 12. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egy anorexiás.

1600 kcal a minimum sporttal fogyj ne koplalással.

2011. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!