Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr kezelése?

Narancsbőr kezelése?

Figyelt kérdés
Mit kezdjek vele, hogyan lehetne megszűntetni?
2011. jan. 13. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sporttal!! Úszással, futással, szobakerékpár stb...

csakis ezekkel, a kencék, és "csodaszerek" semmit, de semmit nem érnek'


22L

2011. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges étrend (jó sok zöldség), mozgás, és ami nekem nagyon sokat számított az a sok folyadék (napi 2-3 liter ásványvíz)
2011. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sok tiszta víz. napi 3l legalább, de inkább öt.
2011. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nagyon jó válaszokat írtak,a sok víz tényleg elengedhetetlen.Ha nincs is pénzed elmenni tornázni,edzésre járni,próbálj napi csak 15-20 percet rászánni arra,hogy kicsit mozogj.

Ha van rá lehetőséged akkor járj el futni ha nincs akkor esténként egy kis hasprés egy kis ,,táncikálás a szobádban" is segít. :)

Viszont! Nem igaz,hogy a krémek semmit sem használnak!!!! Én hiába jártam aerobicra,mióta krémet használok mellette csak azóta lett simább a bőröm és tűnt el a narancsbőröm... Már alig narancsbőrös a combom,mindenki észrevette,hogy milyen sima a bőröm! Nem reklámozni szeretném a krémet,de már több kérdezőnek írtam,hogy nekem nagyon sokat segített. Persze,elengedhetetlen a mozgás,de sokkal hatásosabb ha mellette bekened a problémás területeket. (és mellesleg amit én használok krémet nem is drága és nagyon sokáig elég 500 ml) Remélem segítettem!

2011. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Mivel engem is érint a probléma, kérlek leírnád a krém nevét? Amióta mindennap úszni vagy futni járok észrevettem hogy kicsit kevésbé durva a narancsbőr a combomon, annyit változott, hogy legalább már nem undorodom magamtól, viszont jó lenne "tökéletesíteni". Sokat segítenél, ha írnál egy nevet, mert én elveszek a sok csodakrém között és fogalmam sincs melyiknek lehet "jótékony" hatása.
2011. jún. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Oliva-thermo active HOT GÉL nálunk 1150 ft 500 ml és nem kell sokat magadra kenni :)Kellemes fahéj illata van,nincs benne színezék és illatanyag. VISZONT:tényleg nagyon erős!
2011. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ, a minap körbenéztem drogériákban de mind iszonyat drága volt, ilyet pedig nem is láttam. Még esetleg ha arra tudnál válaszolni, hogy hol lehet ilyet kapni, azt megköszönném. Én elégedett lennék akkor is, ha csak egy fokot javítana a combomon, mert úgy tűnik kizárólag a sporttól túl tartós illetve látványos eredményt én sem várhatok.
2011. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Erzsébeten a központtól 2 megállóra van egy nagy templom és mögötte van egy fodrász és kozmetikus kellékes... na ott :) Sajnos csak így tudom,megálló nevet nem,de pont ott tesz le a 66-os busz. Le szabad amúgy ide írni ilyeneket? Még kezdő vok :)
2011. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!