Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok a Teletál update...

Próbáltátok a Teletál update ételeit? Mennyit fogytatok mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Egész napos menüt rendeltetek, vagy csak ebédet vagy csak vacsorát?


Megjegyzéseket nem kérek, másképp nem tudjuk megoldani, pont. Édességeket nem rendelnénk. A fogyás mechanizmusával pontosan tisztában vagyok.


2011. jan. 14. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rendelem most már 6. hete és nagyon megvagyok elégedve vele,nagyon finomak, ez idő alatt lement 10 kg. Csak levest és másodikat rendelek. A levest eszem vacsira, a másodikat meg ebédre, néha sütit is rendelek.
2011. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó! :)

Reggelizni mit szoktál?

És azt megkérdezhetem, hogy mekkora túlsúlyod van/volt?

2011. jan. 17. 09:25
 3/8 A kérdező kommentje:

A kérdésnek melyik része nem volt érthető? Mindent tudok a fogyásról és a helyes táplálkozásról (veled ellentétben). A bébiételt bébiknek találták ki (a nevében is benne van), és nem fogyókúrás célra. Egy felnőtt ember tápanyagszükséglete baromira nem egyezik meg egy bébijével, és éhezéssel nem lehet lefogyni. Az italport meg inkább hagyjuk, én magamat se mérgezném vele, nem mást.

És mint említettem, nem-tud-juk-más-képp-meg-ol-da-ni, csak rendelős kajával. Lassan mondom...

(Egyébként látom, nem csak a szövegértelmezéssel vannak problémáid, neked a 79,2-78,7 egyből -5 kg. El kell keserítselek, ez csak 0,5, szerintem javítsd ki.)


Ezek ismeretében azt kérem, hogy aki a kérdésre tud válaszolni, tegye meg, nagyon megköszönöm.

Aki a baromságait akarja publikálni, az meg inkább ne írjon. Azt is megköszönöm.

2011. jan. 17. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:

tegnap 23:37 vagyok

Reggelire vagy update péksütiket eszek vagy update kenyeret, vagy rendelek a kajához kenyércipót(isteni finom), ahhoz felvágottat, zöldségeket, kefírt, tojást valamilyen formában, virslit ezekből szoktam összeválogatni a reggelimet. Amúgy sok amit még lekell dolgoznom, még legalább 30 kg:-( Egyébként én sem tudom máshogy megoldani csak ha rendelem, és így nem szenvedek, sokkal több energiám van,és biztos az van az ételben amit szabad enni és nagyon finom is. Ha kérdeznél még írhatsz privit nyugodtan:-)

2011. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocsi hogy OFFolok, de kérdezném az előző válaszolótól, hogy nem egy vagyon, amit ki kell ezért fizetni? vagy hogy van ez? én is kipróbálnám, de nem tudom, hogy működik? házhoz hozzák??és ha nem pesti vagyok? pécs mellett lakom-itt is lehetne rendelni?

amúgy mennyit költesz rá? nekem is 10-15kg-ot kellene fogynom. 160cm vagyok és 73-75 kilo

2011. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok még egy kérdés: tornáztál vagy mozogtál valamit emellé?ha igen, mit?


KÖSZIIII!!!

2011. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:46 vagyok

Én sem pesti vagyok, neten szoktam rendelni és minden reggel az ajtóban van az ebéd+vacsi. Válaszolva a kérdésre igen egy vagyon, viszont a villámdiétáktól sajna csak még többet híztam ez meg beválik. Ahogy mérlgeltem a dolgokat 30ezer egy hónapra ebben minden benne van, és mivel elég sokat kell fogyni ez nálam már nem esztétikai kérdés, hanem az egészségem a tét. Ja és ha pl dohányoznék akkor is elköltenék ennyit így legalább nem rongálom magam. Tornázom is mindennap fél-egy órát, hétvégén mikor a férjem vigyáz a kisfiamra akkor szoktam másfél-két órát is.

2011. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!!! És gratulálok!

Igazából szerinetem a 30 ezer még nem is olyan sok, persze mihez képest. A fehér meg a parizer olcsó, meg a 16%-os almalé is, de ha valaki egészségesen próbál táplálkozni, szerintem 30 ezernél jóval többe kerül.

Én ismerem a többi kajaszállítót, a menü olcsóbb náluk, de ha zöldséges ételt rendelsz, az már nem, vagy nem sokkal. Majdnem ugyanott vagy. Én meg pl. nem is szeretem a leves-rizs-hús összeállítást, a zöldségeket jobban, tehát eleve a drágábbat választanám.

Meg az sem mindegy, hogy otthon hány főre főzne az ember, mert ha csak magának, akkor nem is biztos, hogy kevesebből kijön egy adag, ráadásul sok a macera vele. Egy hétig enni ugyanazt - unalmas. Esetleg úgy lehet spórolni, ha családra főz az ember. De én pl. nem, és az sem, akinek akarjuk ezt a kaját.

Nekem csak pár kilót kéne fogyni, de én leszek a "kontrollcsoport". Eddig 3 adag kaját ettem, az a benyomásom a többi szállítóhoz képest, hogy finomabb és több(!) a kaja, amit nem is értek. :) Másik szállító normál (nem fogyókúrás) ételét simán meg bírom enni, ez meg sok.

Zsemlét még nem rendeltem, de ki fogom próbálni azt is.

Köszi

2011. jan. 18. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!