Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17éves vagyok és van kis...

17éves vagyok és van kis tulsulyom járok focizheti 3x de az nem elég és szeretnék nekiállni edzeni mit javasoltok hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 22:12
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló problémákkal rendelkeztem de kitartó munkával el lehet érni a kiváló eredményt! A heti 3-szoros focit ne hagyd el és használhatsz egy ugynevezett "ízzasztós ővet" (nem tudom mi a rendes neve). Ez egy szívacs szerű őv amit körbetekersz a hasadra és ízzadol alatta elég durván! A mugy itt az étrend a legfontosabb és a mozgás szóval kinézel valami jó diétát a neten (elég sok féle van) és lejársz továbbra is legalább 2 órát focizni heti 3-szor és amikor nem focizol akkor elmész futni is és normálisan kajálsz melette garantált a siker!


Ajánlom még a különféle zsírégetőket is de ezeket nem akarom reklámozni!

A kondi terem sem elhanyagolható! A napi min 25 perc kardio(bicikli, taposógép, lépcső stb...) garantált eredményhez vezet!

Én személy szerint a konditermet ajánlom a foci mellett persze rengeteg sport közül tudsz választani!

Ha a túlsúlyodat akarod ledolgozni akkor az ővet amit említettem mindenképpen vedd fel!

2009. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!