Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig sokat ettem? Mit vacsorá...

Eddig sokat ettem? Mit vacsorázzak?

Figyelt kérdés

Reggeli:13dkg zsírszegény túró

Tízórai:1 puffasztott rizsszelet

Ebéd:20dkg csirkemell, 4 gerezd fokhagyma, 15dkg párolt zöldség(brokkoli+répa)

Uzsonnára szerintem egy kisebb almát és 15dkg natúr joghurtot eszek, viszont vacsorára nem tudom még, hogy mit egyek.Lehet, hogy 10dkg zsírszegény túrót meg valamilyen zöldséget eszek.Mozogni is szoktam, heti 5-6x edzek.


2011. aug. 25. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ebéded nagyon jól hangzik, a reggelid kevéske. Dehogy ettél sokat, vacsorázz, persze, de nem unod a túrót?
2011. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jónek tűnik, bár a tízórai pufi rizs helyett mehetett volna valami kevésbé mű.
2011. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a helyedben a tűrót feldobnám valami szezonális gyümölcsel, hogy ne und meg túl hamar.
2011. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkabb keves! nem tom mi a celod es jelenleg hany kilo vagy, de en 51 kiloval tobbet eszek mint te :) kb 3 honapja fogytam le 9 kilot azota tartom a sulyomat. en ma ettem 2 fott tojast 2 tk kiflit 1 paradicsomot es par szelet zoldseges szalamit, tizoraira barackot, ebedre paradicsomlevest es 4 kis rozsa rantott karfiolt. Az uzsonna es a vacsora valami lightos kaja lesz.
2011. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs sok felesleg rajtam, kb. 2kg.158cm/46kg vagyok.Uzsonnára csináltam almás-répás turmixot(10dkg alma, 10dkg répa, 60ml zsírszegény tej, 10dkg natúr joghurt).Vacsorára pedig 12dkg zsírszegény túrót ettem 5dkg natúr joghurttal.De az edzés ebben a melegben.Nagyon durva volt, eleve elég nehéz volt, és még ez a meleg is.Hullafáradt vagyok, de azért örülök, hogy voltam ma is edzeni.:)Holnap állítólag még melegebb lesz..Már alig várom a jó kis őszi időt.
2011. aug. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!