Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért és mióta vagy elhízva?

Miért és mióta vagy elhízva?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert mióta klimaxolok, zabálok. Nem ész nélül, de meghatározatlan időkben.Nem tudom megállni, hogy este 5 után már ne egyek. Van amikor este 11 órakor leszek éhes, és akkor eszem.
2011. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok, 72 kg-ról indultam (nem konkrétan kövér voltam, inkább hájas, formátlan), most 70 vagyok. Fél éve súlyos sérülésem volt, ezért abba kellett hagynom a versenysportot. mivel egy életre el vagyok tiltva szinte minden sporttól, marad az étrend átalakítása. 3 hete csinálom, és szép lassan tűnnek el a centik, kilók. remélem ilyen ütemben meg sem állok a 60-ig :)

és Te, kérdező?

21L

2011. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én egy pár éve vagyok elhízva úgy 3éve.a rossz táplálkozás kevés sport az oka.és a nasi.most meg probálom leadni.normálisan étkezem és nem eszek nasit.
2011. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csecsemőkoromban úgy felhizlaltak, hogy mikor már tudtam járni, és csináltak rólam fotókat... azokon tiszta kerek fejem volt, ami nem baj, de hogy a lábaim is tele voltak szabályos hurkákkal, na az baj. Főleg a térdem fölött/mögött, undorító. Na ezt a mai napig nem tudom eltűntetni.

Jó ahogy nőttem, nyúltam. Nem vagyok elhízva, volt idő, hogy vékonynak is nevezhettem volna magam, de mégse. Mert a combom és ahol a térdeim összeérnek mindig ott a háj. Mindegy, már megszoktam, de azért jobb lenne eltűntetni, vagy a cicimre varázsolni, hogy legalább legyen az is... :D

2011. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én 6 éves korom óta híztam és 110 kiló voltam most nyáron. Meguntam, elkezdtem bicajozni és fejben simán ki tudtam iktatni az evést. Most 95 kilónál tartok.
2011. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mert már egyszerűen nincs több erőm tovább diétázni és rendszeresen sportolni (sportolok de nem minden nap), 27kg-ot sikerült leadnom amúgy. Van még rajtam plusz kg, de nem sok. 97kg vagyok, 184 magas 18/f
2011. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
nem vagyok elhízva, nem is voltam soha. Ellenben mindenem a sport, heti 10x edzek, és utálom a pihenőnapokat. valójában ekkor is edzem, csak mást. A kajálás számomra a sport része. Csúcsteljesítményt várok magamtól, ezért a lehető legjobbakat eszem. Kell a minőségi táplálkozás.sokat eszem, szerintem jóval többet, mint akármelyikőtök. Húst, tésztát, rizst, gyümölcsöt, zöldséget. 32 éves vagyok, és kb 24nek szoktak nézni... lol
2011. jan. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mandula11 válasza:
Általános iskolában kezdtem el hízni szép folyamatosan, aztán szép nagyra megnőttem:) Az az egy probléma, imádok enni,és ha arra gondolok, hogy nem ehetem meg azt, amit én szeretnék, akkor már rosszul vagyok. Párszor megfordult a fejembe,hogy fogyókúrázni kellene, de gyors ettem rá, és el is felejtettem XD Egyáltalán nem érdekel, hogy duci vagyok, másokat se zavar, legalább is még soha nem fordult elő, hogy valaki beszólt volna mondjuk.Nem is vagyok azért akkora mint egy gorilla, de szép súlyban vagyok, ami titok:) (80-100 közt)
2011. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát kb 9 éve felszettem egy jó pár kilót, és azóta sajnos tartom azt..És hogyan/miért szedtem fel?Hát mert imádok enni..Ez van, egyszerűen a koplalni nem tudnék soha..A sporttal meg úgy vagyok, hogy nyáron szeretek biciklizni, meg bármilyen sportot, de a bentiektől szét unom az agyam.Pl aerobic..hát unom azokat a megszokott béna gyakorlatokat..Sajnos nincs akaraterőm, ha volna akkor már rég újra csinos lehetnék.Ez van. 24/L 165cm, 68kg.
2011. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elhízva, de van rajtam pár kg. Egészségesen kajálok, valamennyit mozgok is, de sajnos kólafüggő vagyok, abból is a cukros verzió, a light-ot nem bírom meginni. Kérdezitek, hogy jön az egészségeshez? Sehogy... A legkisebb kiszerelést (dobozos) veszem, amit kapni lehet, mindig csak egyet, hogy ne legyen kéznél, legalább le kelljen menni érte, mégis rendszeresen iszom. Más üdítőt nem szeretek, szóval nem a cukor hiányzik szerintem.
2011. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!