Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzést válasszak?

Milyen edzést válasszak?

Figyelt kérdés

20/L vagyok 168 cm és 85 kg.Tudom nagyon sok és nem is érzem így magam jól.Rászántam magam hogy lefogyok.Körte alakom van így a zsír inkább a hasamon, a fenekemen és a combjaimon látszódik meg.Arra gondoltam hogy elsősorban a gyors gyaloglást választom.Szerintetek ér valamit és tudnátok ajánlani még valami edzést?

Köszi előre is.


2011. jan. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyaloglás erőltetett menetben, szobabicaj, ilyesmi aerob mozgások. A lényeg, hogy ne lihegj tőle nagyon de azért megerőltető legyen picit.


Ami az alakodat illeti, pontosabban a zsírt rajta, azt külön formálni nem tudod. Egyben az egész testeden lévő zsír egy nagy raktár, amit tudsz leégetni. Tök mindegy mit mozogsz annak az egyes zsírpárnákra külön nincsen hatása.

2011. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehhez a testsúlyhoz a gyors gyaloglás nagyon jó választás. Bírni fogod, és eredménye is lesz. De csak és kizárólag akkor, ha van mellé egy jól összerakott, és szigorúan betartott étrend. Ezen múlik ugyanis minden.
2011. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2011. jan. 22. 21:01
 4/4 A kérdező kommentje:
a másodiknak is köszönöm :)
2011. jan. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!