Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális...

Mennyi lenne az ideális testzsírszázalék? Hány kg-ot kéne fogynom?

Figyelt kérdés
159cm/50kg, 14/L vagyok.A testzsírszázalékom 23,6%.Mennyit kéne fogynom, hogy normális legyen?Olyan 5-6 kg-ot szeretnék fogyni.Amúgy meg sokat tornázok meg mozgok, meg egészségesen táplálkozok, de mégis ilyen magas a testzsírszázalékom.:S
2011. jan. 26. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ennyi? Mert pontosan megállapítani csak vérvételből lehet.

Nem mellesleg az erősen túlsúlyos (!) anyám testzsírszázaléka alacsonyabb, mint nekem, aki normál alkatú vagyok, de mindketten benne voltunk a normálisban (határértékek a leleten). Kb. 30 kilót kéne fogynia.

2011. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ui: a testsúlyod meg tökéletes
2011. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A testzsírszázalékot nem lehet vérvételből megállapítani.
2011. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek az adatok tökéletesek, nem kell fogynod.
2011. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes ez az érték,de 14 évesen lehetne alacsonyabb,olyan 18%os.

A diéta kiválasztása testzsír csökkentéshez meg nagyon nem mindegy.Egy rossz diétával simán leadható 4-5 kiló úgy,hogy a testzsírod ugyanannyi marad.

Keress rá a szálkásító diétára.Ez a módszer ideális a testzsír csökkentésre megfelelő edzés mellett.

És persze nem írtad,hogy honnan ez az érték.Orvos mért bőrredőt,vagy a digitális gép adta ezt az eredményt.

Ha nem,akkor tekintsd semmisnek az értéked.

2011. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állítólag 25 % körül van a normál testzsír%. szóval a tiéd egyáltalán nem sok. A testzsír%-ot egy géppel mérik le, olyan mint a ct.
2011. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy neten számoltam ki, de az nem ad pontos értéket ugye?Meg kellet adni a magasságot, a nyakméretet, a derékméretet, a csípőt, és a testsúlyt.
2011. jan. 26. 16:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezt az értéket,mérést alapból elfelejtheted.

Előző válaszoló,a 25% felnőtt nem sportoló,keveset mozgó nők értéke,nem tiniké és gyerekeké.

2011. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!