Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy egész grillcsirkét megette...

Timido kérdése:

Egy egész grillcsirkét megettem ebédre. Nagyon sok volt?

Figyelt kérdés

eddig :

reggeli: 3 db puffasztott búza

10 órai: 3 tojásból készült rántotta

ebéd: nah itt ettem meg azt az egész grillcsirkét.

nagyon elrontottam a diétát? olyan finom volt, és olyan jól esett :$ :)


2011. jan. 31. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hogy a francba tudsz megenni egy egész grillcsirkét?:) egyébként a baj ott van hogy nem bírod megállni hogy csak kevesebbet egyél. most nem ez az egy alkalom rontja a diétádat, de ha így állsz hozzá akkor nehezen fog menni.

sosem jó ha ez ember teleeszi magát. szerintem már a felénél nem voltál éhes csak tovább ettél. ezen kéne változtatni.

2011. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen, sajnos kényszerevő vagyok. addig eszek amíg előttem van. vagyis igyekszem ettől megszabadulni, csak néha átesek még a ló túloldalára. :)

Aztán utána gondolkodok, hogy basszus nem kellett volna. :))

nem tudsz jó tippet, hogyan szokjak le erről? vagy segíteni, hogy még néha se forduljon ez elő.

2011. jan. 31. 15:47
 3/12 anonim válasza:
Attól függ, mekkora volt az az egész grillcsirke. Az ilyen teszkós méretű kész grillcsirkéből 4-et meg tudok enni egyszerre, de egy méretes grillcsirkéből egy is elég.
2011. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok az egy egész grillcsirke. Ezek durván kilósak, minimális súlyvesztés van grillezés után. Ha felet benyomok, attól is kifekszem, pedig én bírok enni!Remélem csak magába etted, nem fél kiló kenyérrel! Gyónd meg vétkeidet, és diétázz, vagy tekerj legalább 40 km-t bicajon!
2011. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez egy egy evésre pontosan 3/4 csirkével több volt, mint a normális.

Ha addig eszel, amíg van, akkor vegyél csak egy combot, max. kettőt, ha nagyon éhes vagy.

2011. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

persze magába ettem.:)

meg a szárnyát nem ettem meg, eléggé ki volt száradva úgy meglett grillezve, hogy az kőkemény volt, a combja is hasonlóképpen. ott ahol a bordái vannak, azok is, lese tudtam szedni a csontról. nem volt olyan nagy főleg a két combját meg mellét ettem meg. :)

2011. jan. 31. 15:59
 7/12 anonim ***** válasza:
én is régen ilyen voltam, hogy ami ízlett abból degeszre ettem magam. úgy változtattam, hogy eleve nem merek ki sok kaját. étkezés előtt iszok egy jó pohát vizet, aztán szép lassan eszek. sokkal tovább tart így a kaja és miközben lassan eszel érzed hogy na már nem is vagyok olyan éhes. és akkor nem eszem többet. ha olyan kaja van ami a kedvencem akkor félreteszem a elét és mondjuk vacsorára eszem meg , vagy másnap. a másik tipp egyél naponta 5-6 x keveset. így sosem leszel éhes, összeszűkül a gyomrod, azaz kevesebb kaja is laktat.
2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam le a kényszeres evésről, hogy csak annyi kaját hozok a munkahelyemre amennyi egy fogyókúrában normális. Viszont otthon este nagyon kell figyelnem, előre el határozom hogy mennyit fogok enni és ez segít. Viszont nem vonok meg magamtól semmit, mert tapasztaltam hogy akkor a szervezetem 2x annyit követel. Nekiálltam sportolni is ( régen nem) és szerintem ez is befolyásolja az étvágyat. Nekem csökkent tőle.
2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és általában nagyon megforralom a kajákat. Pont azért hogy ne tudjam olyan gyorsan megenni. Mert amíg fújom, addig is telik az idő, és így lassan észreveszem lehet már a felénél hogy nem is vagyok éhez. Így nem tudok habzsolni.
2011. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes, főleg hogy egész nap alig ettél, a csirke husi amúgy se annyira hízlal.
2011. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!