Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, heti 3x1...

18 éves lány vagyok, heti 3x1 óra aerobikkal + ezzel az étrenddel fogyhatok pár kilót?

Figyelt kérdés

Reggeli: Szalámis salátás szendvics

Ebéd: Húsleves és pogácsa + alma

Uzsonna: Szintén egy salátás szendvics

Vacsora: rántotta és egy kenyér


Ez a mai mennyiség amit megettem. Más napokon is ennyit eszek kb. szoktam ebédre még húst, főzeléket, tésztát enni.


2011. jan. 31. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
baromi sok a kenyér
2011. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tésztát, kenyeret, főzeléket minimalizáld. helyette zöldség, túró, sovány tejtermékek.
2011. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és rántotta magában?:D
2011. jan. 31. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen magában.

Képzeld, én még olajat se használok hozzá...

2011. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rántotta zöldséggel.
2011. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok a szénhidrát: kenyér, pogácsa, kenyér, kenyér.

Ha a salátát salátalevélnek érted, akkor pedig kevés a zöldség.

Reggeli: jó, de paprikával, uborkával, esetleg paradicsommal (bár elég rossz télen a paradicsom), retekkel

Tízórai: alma, joghurt

Ebéd: leves rendeben, pogácsa felejtős, egyél valami normálisat, amiben fehérje is van.

Uzsonna: semmi szükség a szendvicsre, mivel rendesen ebédeltél, 2 fogásos főtt kaját. Ehetsz gyümölcsöt vagy joghurtot, ha tízóraira nem etted meg (napi 1 joghurt elég, és természetesen natúr, vagy lehet kefír)

Vacsora: nyers vagy párolt zöldségek, hús, tojás, néha lehet virsli, kevés sajt vagy sonka - kenyér nem.

2011. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rántottát ne egyél magában, mert szétbarmolja az epédet. edd teljes kiőrlésű kenyrrel, de ez esetben aznap más étkezésnél ne fogyassz kenyeret.
2011. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz az epéjének. Kevés olaj kell alá, meg némi zöldség.

Évek óta így eszem.

De azt elhiszem, hogy ha bajod van az epéddel, akkor nem bírod a tojást.

2011. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs bajom az epémmel, soha nem is volt, de nem is akarom, hogy legyen. A családban volt epebeteg és onnan tudom, azt mondta a doki, ez nem csak azokra igaz, akik hajlamosak epebajra, hanem megelőzésre is jó.
2011. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!