Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik az az alkohol amelyik...

Melyik az az alkohol amelyik legkevésbé hizlal?

Figyelt kérdés
Nem szoktam inni de este megyek bulizni és ha netalántán arra vetemednék,hogy igyak valamit jó lenne tudni,hogy mit ihatok mert kemény fogyókúrában vagyok és nem akarom ezzel elrontani.
2011. febr. 5. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az etil-alkohol 100 grammjában 700 kalória van, tehát nem a legjobb fogyókúrás módszer.
2011. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bor
2011. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

száraz fehérbor fröccsként. mondjuk egy laza hosszúlépés.

én sajnos híztam 5 kilót a sörtől egy nyár alatt, azóta csak sátoros ünnepeken iszom, akkor is max 2-3-t.

2011. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mértékkel ihatsz száraz fehérbort. Bár annak is van azért kalóriatartalma, viszont állítólag, kis mennyiségben, serkenti az anyagcserét.
2011. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ha bulizni megyek (egy hónapban max 2x), 2-3 deci bort szoktam inni (én csak a vörös édeset szeretem), szerintem annyi belefér. mondjuk én már annyitól is simán vihogós állapotba kerülök :D
2011. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát kalóriatartamukat tekintve mindegyik elég sok. viszont ha a szénhidráttartalmat nézed, vannak olyan alkoholok amiben nincs.és ugye a szénhidráttal kell nagyon vigyázni diétában.0 szénhidrátos pl a vodka, whiskey, rum, gin. ha light kólával iszol rumoskólát az nem vészes. vagy esetleg gin tonic.

koktékokat likőröket viszont messziről kerüld el.

2011. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amelyiket nem iszol meg.
2017. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!