Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik alkohol nem hizlal?...

Melyik alkohol nem hizlal? Vagy melyik a legkevésbé?

Figyelt kérdés
És melyik pia nem bolygatja meg az anyagcserét?
2011. máj. 24. 00:39
 1/10 anonim válasza:
A bambi.
2011. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

A tiszta víz..

Minden alkohol hizlal, minél töményebb, annál jobban, és annál többet árt.. Amiben meg nem alkohol, hanem adalékanyagok vannak, az meg azért káros.

2011. máj. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért hízlal? Ezt valaki elmondaná? Azt hittem fogyaszt, lehet többet kéne innom.
2011. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért hízlal mert sok benne a szénhidrát (cukor), és igen a töményekben még több van:) Juj, a koktélokról meg ne is beszéljünk..azokban kevés alkohol van viszonylag, bár fajtától függ, DE a példa kedvéért: egy piña colada akár 800 kalóriát is tartalmazhat! Ami pedig -ezt minden fogyókúrázó tudja úgyis:)- elég sok kalória a napi mennyiséghez képest. És akkor még csak egy koktélt ittál..
2011. máj. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm 85%os, (most már 86%) most kajakra elkezdek inni miattad de mint az ökör
2011. máj. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legkevesebb kalória az alkoholos italok közül a száraz fehér borban, illetve pezsgőben van.

Vannak olyan citromos, alacsony alkoholtartalmú sörök is, amelyekben szintén kevés kalória van, boltban érdemes megnézni a dobozaikat.


De még így sem ajánlott diéta alatt alkoholt fogyasztani, ahogy az előttem szólók is leírták.

2011. máj. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1x megiszol 1 pohárral vmit, vagy egy doboz/üveg sört, azzal nem vágod magad földhöz.

Napi szinten persze már más a helyzet:-)

2011. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
akkor azért van minden alkoholista elhizva.
2011. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Ekkora hulyeseget! Ismerek olyan embert aki mar 10 eve rendszeresseggel minden nap megiszik minimum egy uveg vodkat vagy amit talal.Raadasul annyit eszik mint egy allat. Eddig meg nem hizott el.Sot....minden masnap 30 kilometert fut.De akkor is amikor nem futott sovany volt.Mindenkinek masok a genjei.Es hiaba egy koktel 800 kaloria.Egy deci olivaoplaj is 900 kaloria de a ketto kozott oriasi a kulonbseg.Felejtsetek mar el ezeket a kaloriakat.En hiaba eszek meg repat uborkat paradicsomot retket 1000 kaloriat.........Ha megennek 1000 kaloriat csokiban teljesen mas kaloriarol beszelunk. Nyilvan a roviditalok jobbak mint a Morissons ba meginni 6 korso sort.Attol is fugg hogy mit iszol:rumot,vagy vodkat.
2011. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hmm, köszönöm a válaszokat... Amúgy jópár évig heti rendszerességgel ittam, sört leginkább (de mindent amúgy) és amióta nem hát kb 10 kilóval vagyok most kevesebb mint akkor.

És ez nekem most tetszik, csak ha elmegyek bulizni, nem szeretnék 8 söröket meginni vagy mennyit, mert szinte érzem, hogy súlyosabb vagyok tőle.

És ha igaz, hogy a száraz fehér bor a legkevésbé hizlalós, akkor az remek, mert azt szeretem a legjobban.. alkalmanként tökéletes lesz :)

2011. máj. 25. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!