Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta+alkohol? Problem?

Diéta+alkohol? Problem?

Figyelt kérdés
Üdv! Már sokszor olvastam, ezt és azt a "felállást", így nem tudom eldönteni, hogy mennyire célszerű alkoholt fogyasztani diétázás közben. Nem vagyok egy alkesz típus, de ha összejövök a barátaimmal néha napján, akkor bizony muszáj legördítenünk pár üveg sört...(úgymond elkerülhetetlen) Tudom ez eléggé magas kalóriaszámmal bír,(pl 6 üveggel) ahogy nézem az adatokat.. Ha hétvégenként megiszom ennyi üveggel, az mennyire befolyásolja a diétám sikerességét, ahhoz képest, hogy rendesen sportolok közben? Nagyon nem helytálló ez így, muszáj lenne inkább kiiktatnom? köszi
2011. okt. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én úgy vagyok vele, hogy addig sem eszem, így a kieső étkezés helyett belefér egy kis alkohol, ha a kcal-t nézzük. Pl. tegnap délután 4 után már nem ettem, mert 5-kor elindultam, és estig a vendéglőben ültünk a barátnőmmel. Mondjuk nekem csak két pohár bor csúszott le ezalatt.:-)

24L

2011. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha belefér a napi kalóriaigényedbe akkor oké (bár ezt nem hiszem , hacsak szinte alig eszel) amúgy meg amennyivel több kalóriát viszel be annyival hízlal. nyílvánvaló egy hétvége nem oszt nem szoroz de azért rendszeresen pluszba ennyi kalóriát bevinni nem is tesz jót.
2011. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem csak sörön élek természetesen, így ez a kalória plusszba benne ezek szerint fel.. :( Éreztem, hogy ez így nem megfelelő, ezentúl lecsökkentem az adagot 1 pohárra és sportolok tovább, a kívánt cél eléréséig.
2011. okt. 19. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van:)

én mindig pénteken megyek iszogatni a barátokkal:D

most ne úgy képzeld el, hogy minden hétvégén atom részegen jövök haza XD csak úgy iszogatunk, ami jól esik..

de hát ugye akkor tényleg nem eszünk, én még soha egy dekával nem lettem több másnap reggelre :D sőt!! :D

mivel több a mozgás :D a kocsma messze van a buszmegállótól, jó kis séta az utolsó buszhoz:D főleg ha késésben vagyunk... ;D

2011. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!