Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen módszer/fogyókúra...

Kinek milyen módszer/fogyókúra vált be a legjobban tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
muszály lenne ledobnom pár kilót kb 10-15-öt barátnőim szerint megbolondultam de én nem bírom tovább
2011. febr. 7. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a kiegyensúlyozott és tudatos táplálkozás vált be,azaz kerülöm a túl cukros és nagyon zsíros kajákat,fehér lisztből készült pékárut és tésztát,pizzát kb havonta 1x eszem,gyors kaját kb évente 1x. tk kenyér és durumtészta,főként szárnyasok,sovány tejtermékek,minden étkezésnél eszek friss zöldséget,sok gyümölcsöt is.amikor tésztát csinálok,a szósz az paradicsomos rajta és a sajt sovány.olívával főzök.ja és nem parázok állandóan azon h hol van zsírpárna,pedig van 1 kicsi de örülök a nőies alakomnak és a pasik elismerő pillantásainak:) és ha netán megkívánok (nagyon ritkán!)egy kis sült krumplit vagy 1 túró gombócot,azt is megeszem,mert egyszer és mindenkorra szögezzük már le,h a szervezetnek mindenből kell,éppen ezért is kívánod meg.szinte mindenhová gyalog megyek és ha van időm akkor dvd-re tornázok.
2011. febr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!