Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? 2 és fél kiló...

Hogy lehet ez? 2 és fél kiló egy éjszaka alatt?

Figyelt kérdés

Tegnap este 62.5 voltam, ma reggel meg csak 60.

2 és fél kiló hogy mehet le egy éjszaka alatt? Igaz voltam wc-n reggel, de csak nem 2 és fél kilót...


2011. febr. 9. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz a mérleg!
2011. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

1.lehet hogy lemerült a mérleg eleme

2.este általában nem mindig mutat jó adatot a mérleg

3.lehetetlen 2,5 kg-ot leadni 1 éjszaka alatt,de gondolom ezt te is tudod :)

2011. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért lepődtem meg... Biztos nem rossz a mérleg.
2011. febr. 9. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megtartja a tested a vizet, akkor simán lehetséges. Nálam többször is volt már hasonló.
2011. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A napnak mindig ugyanabban az időszakában mérd magad, mondjuk mindig reggel ébredés után és azonos ruházattal (pl. egy szál fehérneműben).
2011. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem mindegy, hogyan állsz arra a mérlegre :)


Próbáld ki: ráállsz. Aztán rogyaszd meg a térdedet. Dőlj előre, hátra. Tárd ki a karodat, stb. Mindig eltérés van.


Ezért szoktam lekaparni magam, amikor valaki ilyen 1-2 kg-on akad ki magán...

2011. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Attól függ mikor mérted magad utoljára, mert ha este akkor ott a gond, mert reggel kell mert akkor még nem ettél semmit! :)
2011. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pisi, kaki. És megemésztetted a vacsorát. Hidd el, jelent ennyit, menzeszkor még többet is. Ne lepődj meg, ha holnapután 63 leszel.
2011. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat!Mondjuk két és fél kilo soknak tünik de másfél simán megvan.Elég ha este nem vacsizol vagy este kiizadsz esetleg ereggel elmész wc-re,sokminen közrejátszik.Nekem is szokott ilyen lenni.Volt már olyan h verseny elött nap még volt rajtam másfél kilo plusz és mire odaértünk másnap már lejött.Mondjuk nöknél sokszor menzesz elött feljön pár kilo ami ahogy elmegy már le is ugrik,gondolom leginkább viz.
2011. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem szinte mindig ennyi az eltérés, főleg, ha rengeteget ittam aznap, és visszatartja a szervezetem a vizet. Éjjel kipárolgom, reggel wc-zek, szóval simán összejön... :) és aeste szerintem ne is stresszeld magad méricskéléssel, csak a reggeli az igazi súlyod!
2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!