Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vacsira fehérjét fogyasztok...

Ha vacsira fehérjét fogyasztok, tényleg égeti a kalóriákat éjszaka?! :O

Figyelt kérdés

Ezt már hallottam egy-két embertől, és nagyon érdekel, hogy ez valóban így van-e... Esetleg ha tudjátok, hogy miért van így, azt is írjátok le!

Eőre is köszönöm a jóindulatú válaszokat! ;)


2009. aug. 15. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármit eszel, semmi nem égeti a kalóriákat, ez csak egy hülyeség, különben mindenki este sült hust enne s´lt hússal és fogyna, mint egy világbajnok. Ha ilyen egyszerü lenne, nem lennének kövér emberek.
2009. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igen ez nekem is furcsának tűnt, azért is írtam oda, hogy aki tudja miért azt is írja le... :D

Ha az ember le akar adni néhány kilót, könnyen elhisz ilyen butaságokat... :DD

Hát akkor maradok az esti salátázásnál. Köszi mégegyszer!

2009. aug. 15. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Égetni semmi nem égezi a kalóriát :)

de ez így van, ha szervezeted rendelkezik kellő fehérjével, C vitaminnal, és nem szükséges inzulint termelni a szénhidrátok miatt, akkor növekedési hormont termelsz amihez energia szolgáltatóként zsírokat szabadít fel a szervezeted


Amúgy a hivatalos szöveget félretéve saját tapasztalat hogy így lehet fogyni.


A gond ott van hogy az emberek vacsorára előveszik a fehérkenyeret, cukros sz*rokat,chipset, löttyöket stb.. ami konkrétan éjszakára kellően leterheli a szervezeted hogy inzulint termeljen. Ha viszont helyette grill húst, túrót, tojást ennének elkerülhető lenne az elhízás és elősegíti a fogyást.

2009. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*azt kihagytam hogy a fent leírt folyamatok alvás időszakba zajlanak le
2009. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és azt is, hogy ilyen szépen elmgyaráztad nekem! :)
2009. aug. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!