Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék ezzel az étrenddel...

Tudnék ezzel az étrenddel fogyni? Jó az étel mennyisége és minősége?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyókúrázni(még csak 4 napja), meg sokat mozgok(korábban is sokat mozogtam), és kb. ilyen egy napi étrendem.

Reggeli:egy szelet teljes kiőrlésű kenyér(50g) 3 szelet selyemsonkával és 10 dkg uborkával, meg 10 dkg szőlő

Tízórai:egy fitness müzliszelet

Ebéd: 13 dkg rák egy db. paradicsommal és egy narancs

Vacsora:7 szelet selyemsonka 10 dkg uborkával, meg egy marék tökmag.

Ja és uzsonnázni is szoktam valamilyen gyümölcsöt, vagy natúr joghurtot, esetleg kefirt, de ma nem uzsiztam, mert nem volt rá időm.


2011. febr. 10. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

reggeli okés

fitness müzli-cukros helyette gyümölcs

ebéd okés, de ne mindennap ezt edd, pulyka-csirke, hal, tojás, főtt krumpli, rizs, zöldségek

vacsora kefír, túró, njoghurt, ami ennél uzsira azt tedd át+tojás, husi, hal, zöldségek

tökmagot ne vacsorára inkább tízóraira tedd át!

2011. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Elég ritkán eszek rákot.Csirkét, vagy valamilyen sovány húst szoktam enni zöldségekkel, vagy salátával.Hát igen a tökmag evést jól megbántam.
2011. febr. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!