Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék fogyni úgy ha csökkente...

Tudnék fogyni úgy ha csökkentem az étel mennyiséget és 6után nem eszek semmit?

Figyelt kérdés

És miért fogy könnyeben egy 120 kilós mint egy 58kilós?

Én nem vagyok kövér és nem tudok fogyni pedig kell ...

ja és mind ezek mellet hetente 2* 2óra mozgás.


2010. okt. 3. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
többet kell mozogni kevesebb szénhidrátot enni. azért fogy könnyebben egy 120 kilós mert rajta rengeteg felesleg van. a 6 után nem evés hülyeség, hacsak nem 8kor fekszel le aludni. vacsorára nyugodtan ehetsz fehérjét akár este 9koris ha éjfél körül fekszel le.
2010. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen ételekről van szó. Az aranyszabály, hogy ch-t csak délelőtt egyél, délután pedig a fehérje legyen több, zöldséggel tömheted magad nyugodtan, gyümölcsöt inkább csak délelőtt egyél, az is ch. 6 után akkor ne egyél, ha 8-9 körül fekszel, ha később, a szabály az, hogy lefekvés előtt kb 3 órával még egyél valamit könnyűt: joghurt, kis túró is megteszi, semmi nehéz ételre nem kell gondolnod. Ettől nem fogsz hízni. A 120 kilós azért fogy könnyebben, mert valószínűleg rengeteg kalóriát vitt be, ill. ch-t vitt be, aminek a lecsökkentése fogyást eredményez, több zsírból pedig többet éget el, mivel egy 120 kilósnak nagyobb a kalória felhasználása, mint egy 58 kilósnak. Neked feltehetőleg nem fogynod kell, hanem formálódnod. Növeld a mozgást, és ne a súlyt nézd, mert ha erőteljesen edzel, akkor megindul az izomépítés, az izom pedig nehezebb a zsírnál.
2010. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban számít a kaja összetétele a fogyásnál.


A 120 kilós azért fogy könnyebben, mert ha fogy 10 kilót, mert ha fogy 10 kilót, az a súlyának a 8%-a, ha te fogysz az 58 kilóból 10 kilót, az meg a súlyod 17%-a.


Azt mondják, a heti 3-4-szer 1 óra mozgás jobb, mint a 2*2.

2010. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

megfogadom a tanácsokat köszi

És még valami nem tudnátok olyan sportot mondani amitől nem leszek izmos mert nem akarok semmikép izmosodni most cheerleader vagyok szóval nálam a sportolás az futás,flikkek , bogni , kis erősités , emelések akrobatikus dolgok , spárga ilyesmi...

2010. okt. 3. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!